Kiusamisvaba kool

• selle nädala jooksul palume esitada huviringi ja pikapäevarühma avaldused. Huviringide töö käivitub järgmisest nädalast.

• kolmapäeval, 13. septembril koguneb õpilasomavalitsus peale 3. tundi vene keele klassis.

• neljapäevast, 14. septembrist algavad ujumistunnid 3. klassile, väljasõit koolist 13.30, tagasi jõutakse 15.30 paiku.

• neljapäeval, 14. septembril toimub staadioniteatejooksu võistlus Kose kooli staadionil. Väljasõit 8.30, tagasi jõutakse 16.10 koolibussiks. Osalevad: Anniki Pärna, Berit Suni, Keitlin Kase, Strena-Sandra Silm, Emma Kruusimäe, Hendrik Soopalu, Karl Talinurm, Kaspar Kann, Roomet Pärn, Rain Taaramäe, Kertu Beljäev, Roosi Jürgens, Ly Kulla Laur, Matilda Vitsut, Adeele Aljaste, Chris-Robin Kukk, Riho Männik, Ugo Melis, Rasmus Käige, Marken Vinnal, Kristin Kairit Sonn, Karmen Langi, Heidi Melis, Eliise Ahven, Christin Veskimäe, Kevin-Andreas Engman, Sten Liit,  Christopher Kukk, Markus Anton ja Kristofer Koobak.

KiVa õpik

Aita meid aidata