Kool

Koolivorm

Koolivormi kevadine ettetellimisperiood 2021-2022 õppeaastaks on 1. aprill - 26. juuni.

Kudumeid (vest, kardigan, kleit) on võimalik tellida ainult sellel ajavahemikul.

Tellitud vormid saadetakse kooli, need saab kätte alates 23. augustist.

Sügisene järeltellimisperiood on 1.-20. september ning tellitu saab kätte koolist peale 15. novembrit.

Koolivormi tellimiskeskkond asub aadressil www.norrison.ee

Koolivormi tellimise ja ostmise ÜLDINFO leiate siit

Koolivormi e-pood siit

Ruila kooli koolivormi tooted ja tellimine siit

Koolivorm Ruila Põhikoolis

Ruila Põhikoolis kantakse koolivormi, sest koolivorm on oluliseks teguriks kooli akadeemilise kultuurikeskkonna loomisel:

• distsiplineerib

• ühtlustab taset

• on oluline kooli ühendav tegur, rõhutab kuuluvust ja osadust

• ühendab kooli senisest enam ühtseks kogukonnaks

• ühtlustab visuaalset pilti koolis

• soodustab keskendumist

• välistab kirevad kooli mittesobivad riided

• vähendab rõivastega perede materiaalse võimekuse rõhutamist

• annab õpilastele teadmise erinevatest sotsiaalsetest rollidest ja nendega kaasnevast kohasest käitumisest

• annab teavet ja oskust riietuda vastavalt olukorrale (lipsu kandmine, pidulikud sündmused)

Koolivorm on kõigile kohustuslik. Õpilased võivad teha meelepärase valiku Ruila Põhikooli koolivormiks kinnitatud riiete seast:

• roheline kootud vest

• oranz või roheline polosärk

• roheline või must kampsun

• oranz, must või roheline triiksärk

• oranž, must, hall või roheline dressipluus

Õpilased kannavad omal valikul korrektseid tumedaid pükse /seelikut. Pidulikel üritustel on kohustuslik valge pluus (pluusi valik on vaba), poistel koolilips.

Tellitud vormid saadetakse kooli, need saab kätte alates 23. augustist.

Koolivormi tellimiskeskkond asub aadressil www.norrison.ee

Koolivormi tellimise ja ostmise ÜLDINFO leiate siit