Kool

Tööpakkumine

Ruila Põhikool võtab tööle INDIVIDUAALÕPPE ÕPETAJA (0,8 koormusega ) 3. klassi õpilasele

Kandidaatidelt ootame vastavust kvalifikatsioonile ning eripedagoogiliste kompetentside olemasolu.

Pakume paindlikku töökorraldust, toetavat keskkonda, konkurentsivõimelist töötasu, terviseedendamise hüvitist, vajadusel kompenseerime sõidukulud.

Avaldus, CV ja koopiad haridust tõendavatest dokumentidest esitada ruilakool@ruilakool.ee 2. detsembriks 2021

Info tel 5163534 Direktor Tiia Rosenberg

Info tel 5163534 Direktor Tiia Rosenberg