Kool

Tööpakkumine

Ruila Põhikool võtab tööle

ERIPEDAGOOGI täiskoormusega ja tähtajatu lepinguga

Täiskoormus koosneb 0,5 kohaga 1:1 õppe läbiviimisest II kooliastmes ning 0,5 kohaga tugispetsialisti tööst eripedagoogilist tuge vajavate õpilastega.

Kandidaatidelt ootame vastavust kvalifikatsioonile, eesti keele oskust C1 tasemel ning eripedagoogiliste kompetentside olemasolu.

Pakume paindlikku töökorraldust, toetavat keskkonda, konkurentsivõimelist töötasu, terviseedendamise hüvitist, vajadusel kompenseerime sõidukulud.

Avaldus, CV ja koopiad haridust tõendavatest dokumentidest esitada tiia.rosenberg@ruilakool.ee 29. septembriks 2022

Tööleasumine on võimalik alates 17.10.2022.

Info tel 5163534, direktor Tiia Rosenberg

Ruila Põhikool võtab tööle

ERIPEDAGOOGI täiskoormusega ja tähtajatu lepinguga

Tööleasumine on võimalik alates 17.10.2022.

Info tel 5163534, direktor Tiia Rosenberg