Nädalainfo 15.04.2024 15. aprill Lea Tikenberg-Rulli

Ruila kooli võistkond saavutas "Tähelepanu, start!" võistlustel väikekoolide arvestuses esikoha. "Saue valla laululapse" konkursil pääses Harjumaa vooru Simona-Sandra Vaiknurme. 2. klassi õpilane  Kirret Steinberg osales enda loovtööga raagritsikatest Tartus õpilaste teadusfestivalil ning tema töö pälvis palju tähelepanu.

Tehti kokkuvõte lõppenud "Rohejahist". Meie kooli panuseks oli peaaegu 6000 küünlaümbrist ja ligi 30kg erinevat digiprügi. Kõige tublim küünlaümbriste koguja oli J. Laul 1. klassist, kõige usinamalt kogus neid aga 2. klass. Tutvustati "Rohelise kooli" tegevuse edasisi plaane: tahame puhastada jõe kaldad “Teeme ära” kampaaniaga kaasa minnes ning istutada jõe äärde kõrvitsapeenar. Iga klass hakkab kasvatama taime, kõrvitsad aga saadame sügisel loomaaeda.

Käesoleval nädalal, kolmapäeval toimub 1.-6. klassil koduõppepäev. Kellel on vajadus laenata koolist selleks päevaks süle- või tahvelarvuti, pöörduge palun kooli juhiabi poole.

Etteulatuvalt teavitame, et 24.mail toimub jalgrattamaraton. Palun andke klassijuhatajatele teada, kui vajate rattaabi!

Koolivaheaeg kestab 22.-29. aprillini. Koolivaheajal ei sõida koolibussid SK1, SK2, SK3 ja SK4.

Üritused koolis käesoleval nädalal:

K 17.04 7. ja 8. klass osalevad loovtööde konverentsil. 9. klass läheb õppekäigule, 1.-6. klassil on koduõppepäev.

N 18.04 Laitse Graniitvillas skulptuuriring ning 17.00 2. klassi klassiõhtu koos vanematega.

R 19.04 "Rohejahi" lõpetamine Telia peamajas, osalevad õpetaja E. Pärt ja 9 õpilast, kes enim kogumisse panustasid

Üritused koolis käesoleval nädalal: