Õppetöö

Konsultatsioonide ja järelvastamise ajad


AINEKONSULTATSIOONID  2021-2022 ÕPPEAASTAL
     
ÕPETAJA MIS PÄEV, MITMES TUND KELLAAEG
Rita Pöör esmaspäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Kristjan Allik reede, 8. tund 15.25 - 16.10
Lea Kallas esmaspäev 5.-6. tund 1. klassi õpiabi 12.40 - 14.20
  teisipäev, 5.-6. tund 1. klassi õpiabi 12.40 - 14.20
  neljapäev, 5. tund 1. klassi õpiabi 12.40 - 13.25
Raili Kann esmaspäev, 7. tund  14.30 - 15.15
Eve Aedla esmaspäev, 8. tund (6.-9. klass) 15.25 - 16.10
  reede, 6. tund (3.-4. klass) 13.35 - 14.20
Mart Roomets teisipäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Kristina Teresa Subi neljapäev, 8. tund  15.25 - 16.10
Pille Allaje teisipäev, 6.-7. tund 4. klassi õpiabi 13.35 - 15.15
Livia Roomets teisipäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Ülle Palumets teisipäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Mihkel Kangur esmaspäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Toomas Kann neljapäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Kristjan Õuekallas esmaspäev, neljapäev 8. tund 15.25 - 16.10
Aire Ansen-Kure neljapäev, 7. tund  3. klassi õpiabi 14.30 - 15.15
Ruth Durejko neljapäev, 7. tund 14.30 - 15.15
Kairi Väin esmaspäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Helena Pihel kokkuleppel  
Mairis Perk neljapäev, 5. tund 2. klassi õpiabi 12.40 - 13.25
  reede, 6. tund 3A õpiabi 13.35 - 14.20
Hedy Vihermets neljapäev, 6. tund 3A ja 4A õpiabi 13.35 - 14.20
Liisa-Marie Lääne neljapäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Irina Stelmach täpsustub  
Shalini Tuscano täpsustub  
     
Kirjaliku järelvastamise võimalused:     
Livia Roomets neljapäev, 7.-8. tund 14.30 - 16.10
Lea Tikenberg-Rulli esmaspäev, 7.-8. tund 14.30 - 16.10
     
AINEKONSULTATSIOONID  2021-2022 ÕPPEAASTAL
     
ÕPETAJA MIS PÄEV, MITMES TUND KELLAAEG
Rita Pöör esmaspäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Kristjan Allik reede, 8. tund 15.25 - 16.10
Lea Kallas esmaspäev 5.-6. tund 1. klassi õpiabi 12.40 - 14.20
  teisipäev, 5.-6. tund 1. klassi õpiabi 12.40 - 14.20
  neljapäev, 5. tund 1. klassi õpiabi 12.40 - 13.25
Raili Kann esmaspäev, 7. tund  14.30 - 15.15
Eve Aedla esmaspäev, 8. tund (6.-9. klass) 15.25 - 16.10
  reede, 6. tund (3.-4. klass) 13.35 - 14.20
Mart Roomets teisipäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Kristina Teresa Subi neljapäev, 8. tund  15.25 - 16.10
Pille Allaje teisipäev, 6.-7. tund 4. klassi õpiabi 13.35 - 15.15
Livia Roomets teisipäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Ülle Palumets teisipäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Mihkel Kangur esmaspäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Toomas Kann neljapäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Kristjan Õuekallas esmaspäev, neljapäev 8. tund 15.25 - 16.10
Aire Ansen-Kure neljapäev, 7. tund  3. klassi õpiabi 14.30 - 15.15
Ruth Durejko neljapäev, 7. tund 14.30 - 15.15
Kairi Väin esmaspäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Helena Pihel kokkuleppel  
Mairis Perk neljapäev, 5. tund 2. klassi õpiabi 12.40 - 13.25
  reede, 6. tund 3A õpiabi 13.35 - 14.20
Hedy Vihermets neljapäev, 6. tund 3A ja 4A õpiabi 13.35 - 14.20
Liisa-Marie Lääne neljapäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Irina Stelmach täpsustub  
Shalini Tuscano täpsustub  
     
Kirjaliku järelvastamise võimalused:     
Livia Roomets neljapäev, 7.-8. tund 14.30 - 16.10
Lea Tikenberg-Rulli esmaspäev, 7.-8. tund 14.30 - 16.10