Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugipersonal Töötajad Õpilasesindus Lasteaed Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Tiia Rosenberg

Direktor
+372 5163534
tiia.rosenberg@ruilakool.ee


Livia Roomets

Õppe- ja huvitöö korraldaja
+372 5010485
livia.roomets@ruilakool.ee


Raili Kann

HEV-koordinaator
+372 58802929
raili.kann@ruilakool.ee


Helena Pihel

Õppejuht
helena.pihel@ruilakool.ee


Mihkel Kangur

Koolitusjuht
mihkel.kangur@ruilakool.ee

Õpetajad (23)

Ingrid Kitt

Matemaatika
Eesti keel
Mentorõpetaja
ingrid.kitt@ruilakool.ee


Ülle Palumets

8. klassi juhataja
Käsitöö
Kunstiõpetus
Matemaatika
Mentorõpetaja
Ratsutamine
ulle.palumets@ruilakool.ee


Aire Ansen-Kure

3. klassi juhataja
Arvutiõpetus
Haridustehnoloog
Klassiõpetaja
aire.ansen@ruilakool.ee


Pille Allaje

4. klassi juhataja
Klassiõpetaja
pille.allaje@ruilakool.ee


Livia Roomets

Bioloogia
Loodusõpetus
livia.roomets@ruilakool.ee


Rita Pöör

7. klassi juhataja
Eesti keel
Kirjandus
rita.poor@ruilakool.ee


Mart Roomets

6. klassi juhataja
Füüsika
Keemia
Matemaatika
mart.roomets@ruilakool.ee


Toomas Kann

Tööõpetus
toomas.kann@ruilakool.ee


Helena Pihel

9. klassi juhataja
Inimeseõpetus
Rütmika
helena.pihel@ruilakool.ee


Irina Laidna

Pikapäevarühm
irina.laidna@ruilakool.ee


Raili Kann

5. klassi juhataja
Klassiõpetaja
raili.kann@ruilakool.ee


Lea Kallas

1. klassi juhataja
lea.kallas@ruilakool.ee


Irina Stelmach

Vene keel
irina.stelmach@ruilakool.ee


Kristjan Allik

Ajalugu
kristjan.allik@ruilakool.ee


Ruth Durejko

6. klassi juhataja
Klassiõpetaja
Matemaatika
ruth.durejko@ruilakool.ee


Mihkel Kangur

8. klassi juhataja
Ajalugu
Esinemisõpetus
mihkel.kangur@ruilakool.ee


Kairi Väin

Füüsika
Geograafia
Keemia
Loodusõpetus
kairi.vain@ruilakool.ee


Mairis Perk

2. klassi juhataja
Klassiõpetaja
mairis.perk@ruilakool.ee


Eve Aedla

Inglise keel
eve.aedla@ruilakool.ee


Kristina Teresa Subi

Muusika
kristinateresa.subi@ruilakool.ee


Hedy Vihermets

4. klassi juhataja
Klassiõpetaja
hedy.vihermets@ruilakool.ee


Liisa-Marie Lääne

Matemaatika
liisamarie.laane@ruilakool.ee


Kristjan Õuekallas

Kehaline kasvatus
kristjan.ouekallas@ruilakool.ee

Tugipersonal (7)

Kätlin Kauler

Kooliterviseõde
koolitervis@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedeti 9-12

Mart Nurk

Psühholoog
+372 53422370
mart.nurk@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Marelle Papli

Piirkonna lastekaitsespetsialist
+372 55512468
marelle.papli@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Raili Kann

HEV-koordinaator
raili.kann@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 11.30 - 13.00, eelneva registreerimisega

Lea Tikenberg-Rulli

Sotsiaalpedagoog
+372 6078736
lea@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Irina Laidna

Pikapäevarühm
irina.laidna@ruilakool.ee


Jana Reheperv

Logopeed
logopeed@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

K ja N 12.30 - 16.00
Töötajad (5)

Ruth Durejko

Raamatukogu hoidja
ruth.durejko@ruilakool.ee


Lea Tikenberg-Rulli

Juhiabi
+372 6078736
lea.tikenberg@ruilakool.ee


Aire Ansen-Kure

Haridustehnoloog
aire.ansen@ruilakool.ee


Tiia Petoffer

Kooli administraator


Ester Leiten-Kukk

Spordihoone administraator
+372 5163039
ester.leitenkukk@sauespordikeskus.ee

Õpilasesindus (13)

Jakob Emmanuil Milerman Milerman

Õpilasesinduse esindaja


Anniki Pärna

Õpilasesinduse esindaja


Oskar Männamets

Õpilasesinduse esindaja


Kustas Rau

Esimees


Karolin-Kaidi Siniroht

Õpilasesinduse esindaja


Enely Antov

Õpilasesinduse esindaja


Heleri Järvela

Õpilasesinduse esindaja


Hendrik Okspuu

Õpilasesinduse esindaja


Chris Andre Ivanov

Õpilasesinduse esindaja


Marten Lauri Aedma

Õpilasesinduse esindaja


Ats Roomets

Õpilasesinduse esindaja


Kendra Naar

Õpilasesinduse esindaja


Killu Sarapson

Õpilasesinduse esindaja

Lasteaed (17)

Rita Pukk

Õppealajuhataja
+372 56911030
rita.pukk@ruilakool.ee


Reimi Voogla

Lasteaiaõpetaja
kirsike@ruilakool.ee


Reti Treimut

Lasteaiaõpetaja
leheke@ruilakool.ee


Triin Paur

Lasteaiaõpetaja
oieke@ruilakool.ee


Raili Ollo

Assistent
mesimumm@ruilakool.ee


Anne-Mai Runno

Muusika


Maret Kaljura

Assistent


Helena Pihel

Liikumine


Katrin Sai

Assistent


Alesja Penkina

Assistent


Ellen Raie

Assistent


Hille Kornak

Assistent


Triin Reisser

Assistent


Birgit Paur

Assistent


Eve Reisser

Tugiisik


Jana Reheperv

Logopeed

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval ja neljapäeval, 9-13

Anneli Võõras

Lasteaiaõpetaja
mesimumm@ruilakool.ee

Hoolekogu (16)

Rafael Milerman

Hoolekogu esimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5133891
rafael.milerman@gmail.com


Ellin Sarapson

Kooli vanemate esindaja


Maarja Lillemäe

Hoolekogu aseesimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5283998
lillemae@hotmail.com


Priit Abiram

Hoolekogu aseesimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5214168
priit@primartrade.ee


Pille Sau

Lasteaia vanemate esindaja


Virve-Hella Haavam

Kooli vanemate esindaja


Meelis Kolk

Lasteaia vanemate esindaja


Andres Aljaste

Kooli vanemate esindaja


Sirle Pedajas

Lasteaia vanemate esindaja


Helena Melis

Kooli vanemate esindaja


Reti Treimut

Lasteaiaõpetajate esindaja


Kristi Maajärv

Lasteaia vanemate esindaja


Raili Kann

Õpetajate esindaja


Anniki Pärna

Õpilasesinduse esindaja


Anna-Magdaleena Kangro

Vilistlaste ja kooli toetavate organisatsioonide esindaja


Andres Kaarmann

Vallavalitsuse esindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.