Nädalainfo 18.03.2024 18. märts Lea Tikenberg-Rulli

Õpilaskogunemisel tunnustati õpilasi, kes II trimestril õppisid headele ja väga headele tulemustele.

Õpilastele tuletati meelde, et õpilaspiletiga tuleb enda sõit koolitranspordis valideerida. Kui õpilaspiletiga on midagi juhtunud, pöörduge palun kooli poole ja on võimalik tellida õpilaspileti duplikaat.

Üritused koolis sel nädalal:

E 18.03 4. klass peab koolikohvikut

T 19.03 koolidevahelised kergejõustikuvõistlused 5.-9. klassile. Kehalise kasvatuse tunnid annab asendusõpetaja, spordiring ja kergejõustikuring toimuvad.

T 19.03 3. klassi esindus Kose Kultuurikeskuses "Playbackil"

K 20.03 4. klass "Estonia" teatris, vaatamas etendust  “Buratino”

K 20.03 õpetajate kollegium "Noored kooli"

N 21.03 nuputamisvõistlus “Känguru”

N 21.03 5Aklass kinos

N 21.03 skulptuuriringi ei toimu

R 22.03 tantsuringid jäävad ära

Järgmisel nädalal, 28. märtsil kell 18.00 toimub koolis suur kaunite kunstide õhtu.

5. klass toob lavale näidendi, õhtu teise poole sisustab mustkunstnik Richard Samarüütel ning kavas võib olla veel üllatusi.

Avatud on kohvik ja kõik õpilased ning lapsevanemad on oodatud!

Ülejärgmisel nädalal, 5. aprillil toimub "Playback".

Üritused koolis sel nädalal:

E 18.03 4. klass peab koolikohvikut

T 19.03 3. klassi esindus Kose Kultuurikeskuses "Playbackil"

K 20.03 4. klass "Estonia" teatris, vaatamas etendust  “Buratino”

K 20.03 õpetajate kollegium "Noored kooli"

N 21.03 nuputamisvõistlus “Känguru”

N 21.03 5Aklass kinos

N 21.03 skulptuuriringi ei toimu

R 22.03 tantsuringid jäävad ära

Avatud on kohvik ja kõik õpilased ning lapsevanemad on oodatud!

Ülejärgmisel nädalal, 5. aprillil toimub "Playback".