Nädalainfo 01.04.2024 01. aprill Lea Tikenberg-Rulli

Eelmine nädal lõppes koolis 5.klassi ja õpetaja Aire Ansen-Kure korraldatud teatripäevaga, mis oli keskendunud meie selle aasta fookusele, turvalisele koolikeskkonnale ja kiusamise ennetamisele.

Koolis  asutati "Rohelise kooli" raames meie kooli rohemeeskond, mille tegevuse eesmärgiks on siduda kooli tegevused rohelisema keskkonna ja jätkusuutliku tegevuse õpetamise eesmärgil. “Rohelise kooli” projekti eestvedajaks on Ruila koolis õpetaja Erica Pärt.

Õpetaja Livia Roomets tänas kõiki õpilasi, kes osalesid tublisti maakondlikul bioloogia olümpiaadil.

Käesoleval nädalal keskendume koolis finantsteadlikkuse tõstmisele. Rahanädalal toimuvad koolis rahateemalised loengud, näitus ja mälumäng.

Kooli kogunemisel teavitati õpilasi, et kuna mõned õpilased ei olnud rahul oma teise trimestri kokkuvõtvate hinnetega, otsustasime sel perioodil muuta hindamissüsteemi, kus lapsed teatavad õpetajale, mis hinnet nad tunnistusele soovivad, et vähendada hindamise stressi koolis. Loodame muuta sellega õppimist huvi- ja õhinapõhiseks.

Üritused:

E 1.04 rahatarkuse loengud 6.-9. klassile

T 2.04 rahateemaliste raamatute ja lauamängude näitus

K 3.04 rahatarkuse loengud 1.-5. klassile

K 3.04 rahatarkuse mälumäng 4.-9. klassile

K 3.04 õpetajate kolleegiumis "Noored kooli"

N 4.04 rahatarkuse mälumäng 1.-3. klassile

N 4.04 skulptuuriring Laitse Graniitvillas

Üritused:

E 1.04 rahatarkuse loengud 6.-9. klassile

T 2.04 rahateemaliste raamatute ja lauamängude näitus

K 3.04 rahatarkuse loengud 1.-5. klassile