Huvitegevus

Ürituste plaan 2023-2024 V õppeperiood


AEG, ÜRITUS

EESMÄRGID (lähtuvalt aineõppest)

VÕISTLUSED, KONKURSID, OLÜMPIAADID, TASEMETÖÖD, KLASSIDE VÄLJASÕIDUD

LASTEAED

29. aprill – 3. mai

E 29.04 õpilaskogunemine

E 29.04 8.klass rabamatkal 

T 30.04 “Nõiakohvik”

K 1.05 vaba päev  

N 2.05 skulptuuriring 6

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, kehaline kasvatus, bioloogia, loodusõpetus 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

E 29.04 8. klass rabamatkal 

T 30.04 1. klassi avab kohviku 

R 3.05 konkurss “Harjumaa Laululaps” 

E 3.05 Kirsikesed Tallinnas

6.-10. mai  

E 6.05 õpilaskogunemine,  

T 7.05 “Väleki” raja läbikäimine

K 8.05 õpetajate kolleegium „Noored kooli“  

R 10.05 ”Välek” 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

T 7.05  3. klassi sotsiaalainete test

K 8.05 9. klassi matemaatika e-katseeksam

N 9.05 6. klassi sotsiaalainete test

N 9.05 eelkool ning lapsevanemate infotund

R–L 10.-11.05 TORE-laager

T 7.05 Nissi Trollide kontsert

N 8.05 emadepäeva tähistamine, 

R 10.05 Kirsikesed ja Mesimummid “Välekil”

13.-17. mai 

E 13.05 õpilaskogunemine

E 13.05 rattamaratoni korraldamise koosolek

K 15.05 “Playback” 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, geograafia, loodusõpetus , muusikaõpetus  

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, pähe õppimine

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

K 15.05 19.00 7. klass VAT teater

N 16.05 eelkool

 

20.-24. mai

E 20.05 õpilaskogunemine

K 22.05 õpetajate kolleegium

R 24.05 Ruila rattamaraton

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, eesti keel,  

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine, meeskonnatöö tegemine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus  

K 22.05 Harjumaa TV10

K 22.05 8. klassi keevitamise õpituba

 

27.-31.mai

E 27.05 õpilaskogunemine

T 28.05 9. klassi lõpukell

K 29.05 õpetajate kolleegium

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine  

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

R 31.05 eesti keele lõpueksam 

K 29.05 Kirsikeste lõpupidu

3.-7. juuni  

R 7.06  Harjumaa laulu- ja tantsupeo proovid 

P 9.06 Harjumaa laulu- ja tantsupidu 

 

 

 

 

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

 

 

E 3.06 6. klass Viikingite külas

E 3.06 3. klass Lennusadamas

E 3.06 4. klass matkal

T 4.06 1. klass loomaaaia

T 4.06 6. klass rattamatkal

T 4.06 2. klass matkal Töökmani pais-kalatrepp 

T 4.06 4. klass tervisemuuseumis 

K 5.06 2. klass loodusmuuseumis

K 5.06 6. klass ajaloomuuseumis

N 6.06 matemaatika lõpueksam 

N 6.06 5. klass seikluspargis

N 6.06 2. klassi kinokülastus

N 6.06 6. klass seikluspargis

R 7.06 8. klass rattamatkal

T 4.06 pedagoogiline nõukogu

10.-14. juuni

E 10.06 väljasõitude ja matkade esitlus  

E 10.06 14.30 õppenõukogu

T 11.06 kevadpidu

K 12.06 viimase koolipäeva aktus

N 13.06  „Noored kooli” Tallinna Ülikoolis  

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

K 12.06 valikeksam

N 13.06 pikendatud õppetöö

N 13.06 järeleksam (vajadusel)

R 14.06 pikendatud õppetöö

R 14.06 järeleksam (vajadusel)

 

17.-21. juuni

E 17.06 õppenõukogu 

E 17.06 koolitus „Arutlev kool“

T 18.06 16.00 9. klassi lõpuaktus 

K-N 19.-20.06   õpetajate  suveseminar 

 

E 17.06 pikendatud õppetöö

T 18.06 pikendatud õppetöö

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AEG, ÜRITUS

EESMÄRGID (lähtuvalt aineõppest)

VÕISTLUSED, KONKURSID, OLÜMPIAADID, TASEMETÖÖD, KLASSIDE VÄLJASÕIDUD

LASTEAED

29. aprill – 3. mai

E 29.04 õpilaskogunemine

E 29.04 8.klass rabamatkal 

T 30.04 “Nõiakohvik”

K 1.05 vaba päev  

N 2.05 skulptuuriring 6

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, kehaline kasvatus, bioloogia, loodusõpetus 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

E 29.04 8. klass rabamatkal 

T 30.04 1. klassi avab kohviku 

R 3.05 konkurss “Harjumaa Laululaps” 

E 3.05 Kirsikesed Tallinnas

6.-10. mai  

E 6.05 õpilaskogunemine,  

T 7.05 “Väleki” raja läbikäimine

K 8.05 õpetajate kolleegium „Noored kooli“  

R 10.05 ”Välek” 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

T 7.05  3. klassi sotsiaalainete test

K 8.05 9. klassi matemaatika e-katseeksam

N 9.05 6. klassi sotsiaalainete test

N 9.05 eelkool ning lapsevanemate infotund

R–L 10.-11.05 TORE-laager

T 7.05 Nissi Trollide kontsert

N 8.05 emadepäeva tähistamine, 

R 10.05 Kirsikesed ja Mesimummid “Välekil”

13.-17. mai 

E 13.05 õpilaskogunemine

E 13.05 rattamaratoni korraldamise koosolek

K 15.05 “Playback” 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, geograafia, loodusõpetus , muusikaõpetus  

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, pähe õppimine

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

K 15.05 19.00 7. klass VAT teater

N 16.05 eelkool

 

20.-24. mai

E 20.05 õpilaskogunemine

K 22.05 õpetajate kolleegium

R 24.05 Ruila rattamaraton

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, eesti keel,  

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine, meeskonnatöö tegemine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus  

K 22.05 Harjumaa TV10

K 22.05 8. klassi keevitamise õpituba

 

27.-31.mai

E 27.05 õpilaskogunemine

T 28.05 9. klassi lõpukell

K 29.05 õpetajate kolleegium

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine  

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

R 31.05 eesti keele lõpueksam 

K 29.05 Kirsikeste lõpupidu

3.-7. juuni  

R 7.06  Harjumaa laulu- ja tantsupeo proovid 

P 9.06 Harjumaa laulu- ja tantsupidu 

 

 

 

 

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

 

 

E 3.06 6. klass Viikingite külas

E 3.06 3. klass Lennusadamas

E 3.06 4. klass matkal

T 4.06 1. klass loomaaaia

T 4.06 6. klass rattamatkal

T 4.06 2. klass matkal Töökmani pais-kalatrepp 

T 4.06 4. klass tervisemuuseumis 

K 5.06 2. klass loodusmuuseumis

K 5.06 6. klass ajaloomuuseumis

N 6.06 matemaatika lõpueksam 

N 6.06 5. klass seikluspargis

N 6.06 2. klassi kinokülastus

N 6.06 6. klass seikluspargis

R 7.06 8. klass rattamatkal

T 4.06 pedagoogiline nõukogu

10.-14. juuni

E 10.06 väljasõitude ja matkade esitlus  

E 10.06 14.30 õppenõukogu

T 11.06 kevadpidu

K 12.06 viimase koolipäeva aktus

N 13.06  „Noored kooli” Tallinna Ülikoolis  

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

K 12.06 valikeksam

N 13.06 pikendatud õppetöö

N 13.06 järeleksam (vajadusel)

R 14.06 pikendatud õppetöö

R 14.06 järeleksam (vajadusel)

 

17.-21. juuni

E 17.06 õppenõukogu 

E 17.06 koolitus „Arutlev kool“

T 18.06 16.00 9. klassi lõpuaktus 

K-N 19.-20.06   õpetajate  suveseminar 

 

E 17.06 pikendatud õppetöö

T 18.06 pikendatud õppetöö