Meie lood

Muudatused karantiinireeglites alates 07.02. 25. jaanuar Lea Tikenberg-Rulli

Alates esmaspäevast, 7. veebruarist  ei pea haigustunnusteta lapsed haridusasutuses ja huvihariduses toimunud lähikontakti korral karantiini jääma.
Koroonaviiruse leviku monitoorimiseks jätkub kiirtestimine üldhariduskoolides ja kutseõppeasutustes kaks korda nädalas. Positiivse testitulemuse või haigustunnuste esinemise puhul tuleb jääda koju. Lähikontaktsetel õpetajatel on soovitatav testida end iga päev.

Rohkem infot Haridus- ja teadusministeeriumi kodulehelt

Rohkem infot Haridus- ja teadusministeeriumi kodulehelt