Õppetöö korraldus alates 25. jaanuarist 24. jaanuar Lea Tikenberg-Rulli

Head õpilased ja lapsevanemad!

Alates 25.jaanuarist taastub vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele koolis kontaktõpe kõikidele õpilastele. Kuna nakkusoht on hetkel kaks korda kõrgem kui koolide distantsõppele jäädes, siis on ka suur oht koroonaviiruse levikuks. Koolis jälgime hoolega kõiki reegleid, et vältida nakkuse levikut:

-          Kõik õpilased alates 12 eluaastast peavad kandma maske, mis peavad lastel endil kaasas olema.

-          Tunnid toimuvad koduklassis, õpilased ei liigu.

-          Kõik vahetunnid on õuevahetunnid. NB! Riietuge vastavalt ilmale!

-          Hajutame söögivahetunde.

-          Klassides on desovahendid ja pabertaskurätikud.

-          Kõikidel on kaasas isiklikud joogipudelid.

-          Kasutage maski ka koolibussiga sõites!

-          Väldime klasside omavahelisi kokkupuuteid.

-          Huviringides osalevad korraga ühe klassi õpilased.

-          Haigustunnustega lapsed peavad jääma koju.

Tänan kõiki vanemaid, õpilasi ja õpetajaid, kes on kenasti senise distantsõppega toime tulnud, toimus regulaarne koolitöö ja õppetöö on olnud jätkusuutlik. Kindlasti aga ei ole distantsõpe sama efektiivne kui koostöö klassiruumis. Sellepärast käitume vastutustundlikult, et saaksime võimalikult jätkata kontaktõpet koolis ja tunda rõõmu ühesolemisest!

Olgem terved ja hoidkem ükstest!

Tiia Rosenberg

Ruila Põhikooli direktor

Head õpilased ja lapsevanemad!

-          Tunnid toimuvad koduklassis, õpilased ei liigu.

-          Kõik vahetunnid on õuevahetunnid. NB! Riietuge vastavalt ilmale!

-          Hajutame söögivahetunde.

-          Klassides on desovahendid ja pabertaskurätikud.

-          Kõikidel on kaasas isiklikud joogipudelid.

-          Kasutage maski ka koolibussiga sõites!

-          Väldime klasside omavahelisi kokkupuuteid.

-          Huviringides osalevad korraga ühe klassi õpilased.

-          Haigustunnustega lapsed peavad jääma koju.

Olgem terved ja hoidkem ükstest!

Tiia Rosenberg

Ruila Põhikooli direktor