Nädalainfo 09.10.2023 09. oktoober Lea Tikenberg-Rulli

Täname 9. klassi ja õpetaja Ritat meile armsa õpetajate päeva korraldamise eest! Meil oli südamlik aktus ja meeleolukas Laitse lossi külastus. Noored 9. klassi õpetajad näitasid üles heasüdamikkust ning kannatlikkust oma väikeste õpilastega, mida oli liigutav kõrvalt vaadata. Tõsises jõukatsumises õpetajate ja õpilaste vahel võitis sport. Täname südikat õpilaste võistkonda, aga tuleb veel harjutada!

"Aasta õpetaja" tiitliga pärjati õpetaja Raili Kann ning lasteaia õppejuht Rita Pukk.

Koduõppepäev toimub 16. oktoobril. Päeva alustatakse teamsis õpetaja juhendamisel, päeva lõppedes tehakse veebi kohtumisel kokkuvõtted. Õpilased tegelevad loovtöödega ja kõiki õpilasi hinnatakse päeva lõppedes A/MA süsteemis. Kasvatame koos ennastjuhtivaid ja vastutustundlikke õpilasi! Koolist on võimalik laenutada koolist süle- või tahvelarvutit, selleks pöörduge juhiabi poole.

16. oktoobril kell 9.30 - 14.00 toimub Ruila koolimajas arengukava seminar. Vanemad saavad osaleda andes soovist teada sellele meilile.

Üritused 9.-13. oktoobril:

E kl 11.05  külastab meid Tallinna Vabaõhukool

E  õpetajad osalevad Saue valla koolitusel "Koosõppiv vald"

K 11.10 5. väikeklass avab koolikohviku ja ootab kõiki seda külastama

N 12.10 kell 17.00 toimub 2. klassi klassiõhtu koos vanematega

N-R   osaletakse TORE koolituse viimasel moodulil

R 13.10 6. klass õppekäigul Rahvusraamatukogus

Üritused 9.-13. oktoobril:

E kl 11.05  külastab meid Tallinna Vabaõhukool

E  õpetajad osalevad Saue valla koolitusel "Koosõppiv vald"

K 11.10 5. väikeklass avab koolikohviku ja ootab kõiki seda külastama

N 12.10 kell 17.00 toimub 2. klassi klassiõhtu koos vanematega