Nädalainfo 07.10.2024 07. oktoober Lea Tikenberg-Rulli

Täname 9.klassi, klassijuhatajat ja lapsevanemaid toreda õpetajate päeva eest! Saue valla "Aasta õpetaja" tiitli on pälvinud õpetajad Kristina Teresa Subi ja Helena Pihel.  Palju õnne!

Eelmisel nädalal võõrustas õpilasesindus Salu kooli lapsi, kelle jaoks on saanud traditsiooniks käia mõnel korral aastas meie staadionil sportimas. Nende jaoks on see oodatud sündmus, kuhu tullakse hea meelega.

Õpilasesindus palus kõikidel koolibussis valideerida oma sõidud, et ei tekiks olukorda, kus sõitjad nagu polekski ja suure bussi asemele tuleb väike buss.

"Rohelise kooli" kõrvitsad on jõudnud Tallinna Loomaaeda ja sellega saame lugeda ühe projekti lõpetatuks. Kohe alustame "Rohejahiga"  - küünlaümbriste ja pisielektroonika kogumisega. 1.-4. klassi küünlaümbrised tuleb koguda õpetaja Raili Kannu kätte, 5.-9. klassi küünlaümbrised õpetaja Erica Pärdi kätte.  "Rohejaht" kestab kuni 31. märtsini.

Käesoleval nädalal on Avatud koolisööklate nädal ja lapsevanematel on võimalus tulla koolitoiduga tutvuma. Lõunasöögi hind 1,57,  tasuda saab kohapeal pangalingiga. Koolitoitlustaja sooviks on anda lastevanematele võimalus näha ja maitsta toiduvalikut, mida igapäevaselt lastele pakutakse ning kuidas on üleüldiselt korraldatud koolilõuna pakkumine. Lisaks koolitoiduga tutvumisele on see hea võimalus keset tööpäeva soodsalt täisväärtuslikku lõunasööki nautida.

Karl-Erik Taukari kontsert on välja müüdud! Enne ja pärast kontserti töötavad kooli kokandusklubi kohvikud, ootame külastama, arveldamine sularahas!

Üritused koolis käesoleval nädalal:

E 7.10 TORE-ringi õpilased lähevad TORE-stuudiosse ning seal salvestatud saade läheb eetrisse koolivaheajal.

T 8.10 4. klassi e-tasemetöö eesti keeles

T 8.10 9. klassi väljasõit ettevõttesse Viilungi puit

K 9.10 õpetajate kolleegium

N 10.10 4. klassi e-tasemetöö matemaatikas