Nädalainfo 23.09.2024 24. september Lea Tikenberg-Rulli

Õpilaskogunemisel tutvustati õpilastele vastvalminud koolimärkmikku, millest peaks järjepideval täitmisel saama õpilast hästi toetav planeerimisabimees, mis arendab eesmärgistamise- ja analüüsioskusi.

Käesoleval nädala võtame osa liikumisnädalast. Liikumisnädal on pühendatud liikumispausile tunnis. Neljapäeva õhtul 18.00 ootame kõiki vanemaid, kogukonna liikmeid, lapsi kanuuvõistlusele Härgesoo tiigil, registreerimine kuni 25. septembrini meiliaadressil raili.kann@ruilakool.ee .

Eelmisel nädalal osales kool maailmakoristuspäeval ning korrastati koolimaja lähemat ja kaugemat ümbrust.

Rohelise kooli" projekti raames kasvatatud kõrvitsad toimetatakse lähiajal Tallinna Loomaaeda. Saate saata koduseid kõrvitsaid kooli kolmapäevaks!

Eelmisel nädalal osaleti Harjumaa koolide meistrivõistlustel staadioniteatejooksus, väikekoolide arvestuses saadi 2. koht ning 5. klasside arvestuses 1. koht.

13. oktoobril 16.00 toimub mõisakontsert, esineb Karl-Erik Taukar Trio. Piletid hinnaga 5 eurot on eelmüügis, ostmiseks teha ülekanne MTÜ Ruila Mõis kontole Swedbank EE902200221070424990.

Üritused koolis käesoleval nädalal:

E 23 4. klassi e-tasemetöö loodusõpetuses

E 23  Mesikäpa heategevuslik teatejooks, osalevad 5.-9. klassi esindused

T 24 kokandusringi kohvik, ostlemiseks vajalik veidi sularaha

K 25 7. klassi e-tasemetöö eesti keeles

K 25 õpetajate kollegium

N 26 kooliülene Feliks Tungali maastikuteatejooksu võistlus

N 26 2. klassi klassiõhtu

N 26 18.00 kogukonna kanuuvõistlus Allika tiigil

R 27 4. klassi e-tasemetöö eesti keeles teise keelena

R 27 14.30 koolidevaheline jalgpalliturniir 6.-9. klassidele

Üritused koolis käesoleval nädalal: