Nädalainfo 02.10.2023 02. oktoober Lea Tikenberg-Rulli

Eelneva liikumisnädala raames toimus koolis spordipäev, esmaspäeval autasustasime parimate tulemustega õpilasi, liikumisõpetaja tänas kõiki osalejaid ning innustas lapsi - „Liigume edasi!“. Meie rahuoluküsitlustes on õpilased alati hinnanud kõrgelt liikumisvõimalusi Ruila koolis, plaanis on sel aastal juurde rajada veel ka väike madalseiklusrada.

Käesoleval nädalal valmistume õpetajate päevaks. Arutasime kuidas vanasti õpetajad õpetasid, miks on tore olla õpetaja ja miks on vaja õpetajaid? 5. oktoobril toimub esimese tunni ajal pidulik aktus ja 9. klassi õpilased proovivad kätt õpetajatena, päev lõppeb õpetajate ja 9. klassi vahelise korvpallivõistlusega.

Kolmapäeval, 4. oktoobril peab 2. klass koolikohvikut ja palub lahkelt nende kohvikut külastada, kohvikutuluga plaanib klass korraldada ühe põneva õppekäigu.

Üritused 2. - 6. oktoober

E 2.okt.  külas Tallinna Vabaõhukool

K 4.okt.  õpetajate kolleegium

N 5.okt. õpetajate päeva aktus

Koduõppepäev toimub 16. oktoobril. Selleks päevaks on koolist võimalik laenutada tahvelarvuti või sülearvuti. Seadme laenutamiseks kirjutage kooli juhiabile.

16. oktoobril 9.30-14.30 toimub Ruila Põhikooli arengukava seminar Ruila koolimajas. Olete olulised partnerid ja sisendi andjad järgmiseks arengukava perioodiks, palun andke koostöösoovist ja oma soovist osaleda teada sellele meilile  (täpsem info edaspidi).

Üritused 2. - 6. oktoober

E 2.okt.  külas Tallinna Vabaõhukool