Nädalainfo 27.05.2024 27. mai Lea Tikenberg-Rulli

Reedel toimus Ruila XIII Rattamaraton, startis pea 200 sõitjat ning juba teist aastat sõidavad meiega koos ka Saue kooli õpilased. Korraldamise eest avaldame tänu Jaan Saviirile JK Paralepa, õpetaja Kristjan Õuekallasele, hoolekogu liikmetele Andres Aljastele ja  Rafael Milermanile ning teistele lapsevanematele ja kogukonna liikmetele, kes aitasid igati kaasa selle päeva läbiviimisel.

Eelmisel nädalal Harjumaa TV10 võistlustel saavutas Alexander Glubakov 9-võistluses 1. koha,  Ange Beni Kouadio 6. koha ja Chris-Marius Kukk 7. koha, lisaks mitmed tulemused esikolmikus üksikute alade arvestuses. Kool õnnitleb!

Õpilaskogunemisel tunnustati TÜ Teaduskooli meenetega "Känguru" nuputamisvõistlusel osalenud vanuserühmade parimaid tulemusi.

Käesolev nädal on märgiline 9. klassi jaoks, kellel on täna viimased tunnid, homme heliseb neile viimast korda koolikell ning reedel ootab ees esimene eksam. Soovime neile edu!

Kooli huviringid töötavad kuni käesoleva nädala lõpuni.

Üritused koolis käesoleval nädalal:

E 27.05 õpilaskogunemine

E 27.05 rohemeeskonna koosolek

T 28.05  9. klassi lõpukell ja õpikute tagastamine

T-R 28.-31.05 8. klassi karjäärivestlused

K 29.05 õpetajate kolleegium

R 31.05 9. klassi eesti keele lõpueksam

R 31.05 1.-7. klass õpikute tagastamine

R 31.05 8. klassi loovtööde paranduste tähtaeg

L 01.06 4. klassi õpilased "Estonias" tänuüritusel

Kooli huviringid töötavad kuni käesoleva nädala lõpuni.

Üritused koolis käesoleval nädalal:

E 27.05 õpilaskogunemine

E 27.05 rohemeeskonna koosolek