Nädalainfo 16.09.2024 16. september Lea Tikenberg-Rulli

*Õpilaskogunemisel tutvustati “Arutleva kooli” projekti, mille eestvedajaks on president Kersti Kaljulaid. Ruila kool osaleb pilootprojektis, mille raames avatakse väitlusring õpetaja Ellin Sarapsoni ja Rita Pööri eestvedamisel 6.-9.klassi õpilastele. Igast klassist on soovijad oodatud. Õpitakse argumenteerima, oma arvamust põhjendma.

*Viime alates 23. septembrist muudatused huviringide ajakavasse:

- 3.-5. klassi spordiring toimub esmaspäeviti 7. tunni ajal ja kolmapäeval 6. tunni ajal.

- võrkpall 4.-9. klassile hakkab toimuma esmaspäeviti 8. tunni ajal.

- kergejõustik 6.-9. klassile hakkab toimuma teisipäeviti  ja neljapäeviti 8. tunni ajal

Üritused koolis käesoleval nädalal:

E 16.09 17.30 7. klassi lapsevanemate koosolek

K 18.09 Harjumaa koolide meistrivõistlused teatejooksus. Väljasõit 8.20, tagasi jõutakse 16.00 paiku.

K 18.09 õpetajate kolleegium

N 19.09 9. klass avab koolikohviku, ostlemine sularahas

*Viime alates 23. septembrist muudatused huviringide ajakavasse:

- võrkpall 4.-9. klassile hakkab toimuma esmaspäeviti 8. tunni ajal.

Üritused koolis käesoleval nädalal:

E 16.09 17.30 7. klassi lapsevanemate koosolek

K 18.09 õpetajate kolleegium