Õppekorraldus alates 5. aprillist 02. aprill Lea Tikenberg-Rulli

Head vanemad ja õpilased!

Jätkame tuleval nädalal Ruila koolis tavapäraselt distantsõppel Vabariigi Valitsuse korraldusel kuni 25.aprillini ja palume järgida eelnevalt teavitatud distantsõppekorda. Õpetajad teavitavad eraldi oma klassi õpilasi, kellega toimuvad  individuaalsed kohtumised, konsultatsioonid ja õpe koolimajas.

Vastamiseks ja abi saamiseks distantsõppe ajal on võimalik ka korraldada individuaalseid konsultatsioone koolis, kui teete konkreetse  kokkuleppe õpetajaga. Psühholoogi ja eripedagoogiga kohtumiseks võtke ühendust meie hev-koordinaatoriga Raili Kann tel 58802929 või raili.kann@ruilakool.ee .

Samuti võib tulla kooli vestlema direktoriga, kui soovite arutada õpilase edasijõudmise, töökorralduse, lapse abistamise või muude murede ja ettepanekutega. Olen teie jaoks koolimajas olemas, palun võtke ühendust kas telefonil 5163534 või meilil tiia.rosenberg@ruilakool.ee

Pühade-eelsel nädalal osalesid õpilased nii „Metsaviktoriinil“, „Jänku-Juta“ matemaatikavõistlusel kui ka õpetajate korraldatud pühadeviktoriinil, kuhu on koostatud küsimused lihavõttetraditsioonidest. Viktoriinist saab osa võtta nii perega kui eraldi ja vastata saab pühapäevani lingil joinmyquiz.com, sisenemiseks kasutada koodi 1992091. Parima osaleja selgitame välja pühapäeval. Kooli FB-lehel saate alates reede õhtust hinnata ja välja valida kõige huvitavamalt kaunistatud pühademuna.

Kõigil soovijatel on võimalus distantsõppe ajal 10 õppepäeva eest  toidupakk tellida. Seepärast palume toidupaki soovijatel sellest teada anda esmaspäevaks 5. aprilli õhtuks lea@ruilakool.ee , tellitud toidupakid saab Ruila koolist kätte neljapäeval 8. aprillil kl 8.00-16.00 .

Soovin teile kõigile kauneid pühi ja kevade nautimist!

Parimaga

Tiia Rosenberg

Ruila Põhikooli direktor

Head vanemad ja õpilased!

Soovin teile kõigile kauneid pühi ja kevade nautimist!

Parimaga

Tiia Rosenberg