Õppekorraldus alates 10. maist 09. mai Lea Tikenberg-Rulli

Head lapsed ja lapsevanemad!

Järgmisel nädalal jätkavad koolis kontaktõppel 1.-4.klassi ja 9.klassi õpilased ning need õpilased, kellega on õpetajad individuaalselt ühendust võtnud

Ülejäänud klassid jätkavad tavapärasel distantsõppel, kehtima jääb senine tunniplaan. Koolibussid väljuvad graafikujärgselt, kuid pidage silmas hajutamise- ja maskikandmise nõuet. Õppetööd viiakse võimalikult palju läbi õuetingimustes, samuti viibivad õpilased vahetundide ajal õues, seepärast palume riietuda vaatamata kevadilmale soojalt.

Huviringid toimuvad vastavalt kehtestatud tingimustele, ringijuhid täpsustavad konkreetselt, millised ringid ja kuidas toimuvad.

7. mail toimus „Väleki“ võistlus 4.-9. klassidele. Lapsed olid ennastunustavalt tublid läbides 10-kilomeetrise võistlusraja meeskonnatööpunktidega trotsides külma ilma ja ületades takistusi metsas. Õppisime koostöö tegemist, tundma loodust, esmaabi andmist, liiklust jne. Tore oli näha tõelist pingutust, toetavat suhtumist ja sära laste silmades! Täname ka kõiki lapsevanemaid, kes osalesid üritusel ja aitasid läbiviimisel.

Etteruttavalt teavitame ka 21. mail toimuvast rattamatkast, et oskaksite valmis panna rattad ja kiivrid!

Järgmise nädala toidupaki soovist palun anda teada kuni 10. maini lea.tikenberg@ruilakool.ee Pakkide väljaandmine neljapäeval, 13. mail 8.-16.00.

Tiia Rosenberg

Ruila Põhikooli direktor

Head lapsed ja lapsevanemad!

Tiia Rosenberg

Ruila Põhikooli direktor