Nädalainfo 27.09.2021 27. september Lea Tikenberg-Rulli

On spordinädal, keskendume liikumisele ja tervise edendamisele.

Esmaspäeval, 27. septembril 7.-9. klassi jalgpallimeeskond osaleb jalgpalliturniiril Paldiskis, meeskonda juhendab ja saadab K. Õuekallas.

Teisipäeval, 28. septembril 2.-4. tunni ajal toimub spordipäev 1.-4. klassile. Spordipäeval võib tulla kooli dressides, hea oleks, kui kaasas oleksid vahetusriided või siis vähemalt teine paar sokke. 4. klass sooritab 2. tunni ajal eesti keele e-tasemetöö  ja liitub spordipäevaga alates 3. tunnist.

Kolmapäeval, 29. septembril 3.-5. tunni ajal toimub spordipäev 5.-9. klassile.

Neljapäeval, 30. septembril 2. tunni ajal toimub eesti keele e-tasemetöö 7. klassile, 2.-4. tunni ajal toimub 6. klasside õpioskuste võistlus ning peetakse F. Tungali mälestusvõistlus keskmaajooksus. 4. tunni ajal võistleb 1.-3. klass, 5. tunni ajal 4.-6. klass ja 6. tunni ajal 7.-9. klass.

Reedel, 1. oktoobril tähistatakse rahvusvahelist muusikapäeva. 7.-9. klassile räägib muusikast dirigent ja helilooja Pärt Uusberg. 4. klass viibib õppekäigul Draamateatris ja šokolaadimuuseumis, saadavad õpetajad P. Allaje ja H. Vihermets.  12.30 - 16.00 toimub kooli tervisekabinetis Covid-19 korduvvaktsineerimine. Need kogukonna liikmed, kes said 31.08 esimese vaktsiinidoosi, neil on nüüd võimalus saada teine. Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument ja peale vaktsineerimist jääda 15 minutiks jälgimisele.

On spordinädal, keskendume liikumisele ja tervise edendamisele.

Kolmapäeval, 29. septembril 3.-5. tunni ajal toimub spordipäev 5.-9. klassile.