Nädalainfo 25.09.2023 25. september Lea Tikenberg-Rulli

Soovime kõigile head liikumisnädalat ja täname Ruila kooli õpilasi tublide saavutuste eest koolidevahelisel teatevõistlustel – 1. koht Harjumaa koolide vahelistel meistrivõistlustel staadioniteatejooksus viiendate klasside arvestuses ja osavõtu eest Mesikäpa heategevuslikul teatevõistlusel.

Sellel nädalal:

*Tervitas Ruila kooli kooliarst Diana Ingerainen kogu kooli ühise äratusvõimlemisega ja õpetas harjutusi, millega end päeva jooksul turgutada

*Suurtel vahetundidel toimuvad kõigile kooli staadionil spordivõistlused

*Neljapäeval toimub spordipäev

*Ootame vanemate kaasabi meie lugemisnurga sisustamisel (palun saatke kooli raamatuid, mida ise enam kodudes ei vaja)

*Täname kõiki, kes reageerisid koolis korrektse riietuse kandmise üleskutsele, täna oli veel 2 last dressides

*Õpetajad osalevad „Noored kooli“ arenguprogrammis, kus õpime ise efektiivseid õpistrateegiaid ja kuidas lastele õpioskusi õpetada

Tugispetsialistide vastuvõtuajad Ruila Põhikoolis, tööd koordineerib HEV-koordinaator Raili Kann:

E ja T psühholoog

N ja R sotsiaalpedagoog

T ja N eripedagoog

E ja K logopeed