Nädalainfo 13.05.2024 13. mai Lea Tikenberg-Rulli

Õpilaskogunemisel tehti kokkuvõte seiklusvõistlusest "Välek", vaadati fotosid ja videosid. Õpetlikke momente oli selle võistluse käigus palju, oli märgata nii hoolimist ja hästi korraldatud koostööd kui ka erinevaid emotsioone ja raskeid olukordi. Õpilaste lemmikuteks osutusid veega seotud ülesanded - õpetaja Mart Roometsa jõeületus, õpetaja Toomas Kannu kanuusõit ning õpetajate Ellin Sarapsoni ja Raili Kannu "Vesirott".

Esikolmik 7.-9. klasside arvestuses:

• I koht - Ruila kooli 8.-9. klass: Sten, Silver, Marten Lauri, Ats ja Rasmus
  • II koht - Ruila kooli 9. klass: Gregor, Rasmus, Robert, Uku ja Matis
  • III koht - Ruila kooli 7.-8. klass: Roosli, Kristella, Grethel ja Killu.

Esikolmik 4.-6. klasside arvestuses

• I koht - Ruila kooli 5. klass: Juss, Ruuben, Alexander ja Mardo
  • II koht - Ruila kooli 5. klass: Lauri, Anelle, Annabel, Anna Marie ja Tähe-Riin
  • III koht - Kernu kooli 6. klass: Art, Kris, Liandra, Frederik ja Mairon.

Täname kõiki lapsevanemaid, kogukonna liikmeid ja õpetajaid, kes kaasa aitasid, et see päev õnnestuks.

Hakkame tegema ettevalmistusi Ruila rattamaratoniks, mis toimub 24. mail. Õpilastel on võimalus valida 7 km ja 21 km distantsi vahel. Kes ei sõida rattaga, leiab rakenduse rajateenistuses. Lapsevanemad, kes vajavad abi enda lapse ratta transportimisel kooli ja/või tagasi, palume enda soovist anda teada hiljemalt 22. maiks meiliaadressil lea.tikenberg@ruilakool.ee

Üritused koolis käesoleval nädalal:

• K 15.05 7. ja 8. tunni ajal "Playback"
  • K 15.05 7. klass VAT Teatris
  • N 16.05 eelkooli II kohtumine

Esikolmik 7.-9. klasside arvestuses:

• I koht - Ruila kooli 8.-9. klass: Sten, Silver, Marten Lauri, Ats ja Rasmus
  • II koht - Ruila kooli 9. klass: Gregor, Rasmus, Robert, Uku ja Matis
  • III koht - Ruila kooli 7.-8. klass: Roosli, Kristella, Grethel ja Killu.

Esikolmik 4.-6. klasside arvestuses

• I koht - Ruila kooli 5. klass: Juss, Ruuben, Alexander ja Mardo
  • III koht - Kernu kooli 6. klass: Art, Kris, Liandra, Frederik ja Mairon.

Üritused koolis käesoleval nädalal:

• K 15.05 7. ja 8. tunni ajal "Playback"
  • K 15.05 7. klass VAT Teatris
  • N 16.05 eelkooli II kohtumine