Nädalainfo 13.03.2023 13. märts Lea Tikenberg-Rulli

teisipäeval, 14. märtsil emakeelepäeva tähistamine, temaatilised aktused 2. ja 4. tunni ajal ning e-etteütluse kirjutamine

kolmapäeval, 15. märtsil:

• kokandusring korraldab kohviku
  • 1.-2. klassi rahvatantsurühma II ülevaatus Kose Kultuurikeskuses
  • kell 14.30 õppenõukogu

neljapäeval, 16. märtsil:

• nuputamisvõistlus "Känguru"
  • 7.-8. klass Noorsooteatris vaatamas etendust "Miks me varastasime auto"
  • kell 17.30 hoolekogu koosolek

* reedel, 17. märtsil:

• 5. klassi õpilased M. Kaljura ja S. Hänilane osalevad Liivide etluskonkursil

Eelmisel nädalal:

• osaleti sõudmisvõistlusel "Kurtna Kangutaja", kus S. Puri saavutas 6.-7 klasside arvestuses I koha. Palju õnne!
  • 3.-4. klassi ja 5.-6. klassi tantsurühmad osalesid tantsupeo II ülevaatusel, esinesid hästi ja näitasid oskust ootamatutes olukordades kiirelt reageerida. Ootame tulemusi ja loodame parimat!

kolmapäeval, 15. märtsil:

• kokandusring korraldab kohviku
  • 1.-2. klassi rahvatantsurühma II ülevaatus Kose Kultuurikeskuses
  • kell 14.30 õppenõukogu

neljapäeval, 16. märtsil:

• nuputamisvõistlus "Känguru"
  • 7.-8. klass Noorsooteatris vaatamas etendust "Miks me varastasime auto"
  • kell 17.30 hoolekogu koosolek

* reedel, 17. märtsil: