Koolivormi tellimine 2021-2022 õppeaastaks. 19. mai Lea Tikenberg-Rulli

Koolivormi kevadine ettetellimisperiood 2021-2022 õppeaastaks kestab kuni 26. juunini.

Kudumeid (vest, kardigan, kleit) on võimalik tellida ainult sellel ajavahemikul. Tellitud vormid saadetakse kooli, need saab kätte alates 23. augustist.

Sügisene järeltellimisperiood on 1.-20. september ning tellitud esemed saab kätte koolist peale 15. novembrit.

Koolivormi tellimiskeskkond asub aadressil www.norrison.ee

Koolivormi tellimise ja ostmise üldinfo leiate siit

Koolivormi e-pood siit

Ruila kooli koolivormi tooted ja tellimine siit

Koolivorm Ruila Põhikoolis

Ruila Põhikoolis kantakse koolivormi, sest koolivorm on oluliseks teguriks kooli akadeemilise kultuurikeskkonna loomisel:

• distsiplineerib
  • ühtlustab taset
  • on oluline kooli ühendav tegur, rõhutab kuuluvust ja osadust
  • ühendab kooli senisest enam ühtseks kogukonnaks

Koolivorm

• ühtlustab visuaalset pilti koolis
  • soodustab keskendumist
  • välistab kirevad kooli mittesobivad riided
  • vähendab rõivastega perede materiaalse võimekuse rõhutamist
  • annab õpilastele teadmise erinevatest sotsiaalsetest rollidest ja nendega kaasnevast kohasest käitumisest
  • annab teavet ja oskust riietuda vastavalt olukorrale (lipsu kandmine, pidulikud sündmused)

Koolivorm on kõigile kohustuslik. Õpilased võivad teha meelepärase valiku Ruila Põhikooli koolivormiks kinnitatud riiete seast:

• roheline kootud vest
  • oranz või roheline polosärk
  • roheline või must kampsun
  • oranz, must või roheline triiksärk
  • oranž, must, hall või roheline dressipluus

Õpilased kannavad omal valikul korrektseid tumedaid pükse /seelikut. Pidulikel üritustel on kohustuslik valge pluus (pluusi valik on vaba), poistel koolilips.

Koolivormi tellimiskeskkond asub aadressil www.norrison.ee

Koolivormi tellimise ja ostmise üldinfo leiate siit