Ruila küla, Saue vald, Harjumaa, 76315, Eesti. ruilakool@ruilakool.ee, +372 60 78 736

Viimased uudised

teisipäeval, 16. jaanuaril Harju TV10 II etapp

teisipäeval, 16. jaanuaril 7.-9. klassi esindus Haapsalu Kutsehariduskeskuses

kolmapäeval, 17. jaanuaril 2.-4. klassi poiste joonistusvõistlus Loksa Gümnaasiumis

neljapäeval, 18. jaanuaril karjäärinõustamine 9. klassi õpilastele

reedel, 19. jaanuaril 4. klassi katseline tasemetöö loodusõpetuses

Eelmisel nädalal osaleti Harjumaa meistrivõistlustel sisekergejõustikus. Võideti 5 medalit, parima tulemuse saavutas Christopher Kukk, kes tuli Harjumaa meistriks kõrgushüppes.

RUILA PÕHIKOOL PAKUB TÖÖD

• eripedagoogile (1,0 töökohta teises ja kolmandas kooliastmes)
  • logopeedile(1,0 töökohta, töö jaguneb kooli ja lasteaia vahel)

Avaldus konkursil osalemiseks, CV ja koopiad haridust tõendavatest dokumentidest esitada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.   23.02.2018, tööleasumise aeg vastavalt võimalustele kokkuleppel.

Info tel 5163534

Direktor Tiia Rosenberg

Avaldusi 1. klassi astumiseks saab esitada 10. jaanuarist kuni 31. maini elektroonselt aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või tööpäeviti 8-16 paberkandjal kooli kantseleis.

Avaldusele tuleb lisada:

1. lapse sünnitunnistus või -tõend
  2. vanema isikut tõendav dokument (digiallkirja korral pole see vajalik)
  3. tervisekaart
  4. foto õpilaspileti jaoks.