1. Helkuri kandmine on väga oluline. Homme, teisipäeval on koolis politseitöötaja, kes käib erinevate klassidega vestlemas ohutu liiklemise ja helkuri kandmise olulisusest.
  2. Kuldar Paju andis õpilastele edasi karika, mis anti Ruila Põhikoolile kui Kernu valla koolide sügisese spordipäeva võitjale.
  3. Käesoleva nädala reedel tähistatakse koolis isadepäeva. Seetõttu ootame isasid kooli tunde andma ja oma tegemistest rääkima. Palume huvitatud isadel klassijuhatajaga ühendust võtta. 7.-9. klassiga räägib 1. tunni ajal omavalitsuse juhtimisest ja korraldusest Tooma Vitsut. Teema haakub ühiskonnaõpetuse ainega.

4.-6. klassiga räägib 2. tunni ajal Andres Aljaste.

Isadele on kaetud kohvilaud.