• Õpetaja Kuldar Paju informeeris, et kehalise kasvatuse tundides saab alates tänasest tegeleda suusatamisega.

• Õpetaja Kuldar Paju avaldas kiitust neile õpilastele, kes esindasid eelmisel nädalal Ruila Põhikooli TV10 Harjumaa finaalvõistluste II etapil. Esiletõstmist väärib Robert Indrek Pangsepp, kes saavutas nii kõrgushüppes kui  60m tõkkejooksus II koha. Aga tublid olid ka  Chris-Robin Kukk, Rasmus Käige, Marken Vinnal, Ugo Melis, Christopher Kukk, Karel Kadarik, Kevin Andreas Engman, Markus Anton, Aleks Mathias Viidik, Karmen Langi, Heidi Melis, Christin Veskimäe, Eliise Ahven ja Mathias Seervald.

• Õpetaja Livia Roomets avaldas kiitust laupäevasel bioloogiaolümpiaadil osalenud õpilastele: Adeele Aljaste, Ugo Melis, Kaia-Helena Pärnpuu, Kaie Ahven, Markus Anton, Aleks Mathias Viidik, Triinu Talinurm, Ragnar Kase, Egely Hunt, Elerii Pintson, Kert Kuuseste. Kaia-Helena Pärnpuu saavutas 5. klasside arvestuses 3. koha, ülejäänute tulemused ja täpne paremusjärjestus selgub nädala jooksul.

• Õpilasesindus informeeris õpilasi peatselt aset leidvast üritusest “Kernu X Factor”.

Sel nädalal toimuvad koolis järgmised üritused:

• teisipäeval, 3.02, alates 10.00 toimub pildistamine kooli huvitöö ja õppeedukuse autahvli jaoks. Pildistamine toimub tundide ajal ja korrektses koolivormis (poistel triiksärk, vest ja koolilips, tüdrukutel triiksärk, koolivormivest või -kampsun). Sõbrapilte on võimalik teha vahetundide ajal.

• teisipäeval, 3.02 toimub lahtine tund 8.klassis, 3. tund ühiskonnaõpetus, õpetaja Tiia Rosenberg

• teisipäeval, 03.02 peale 7. tundi toimub 8.-9. klassile karjäärinõustamine, kestusega  45 minutit.

• kolmapäeval, 4.02 kell 14.15 toimub käsitöömajas. kooli arengukava koostamise IV töökoosolek, osalevad kõik õpetajad

• neljapäeval, 5.02 toimub lahtine tund 7. klassis, 3. tund vene keel, õpetaja Jelena Kozubnja

• reedel, 06.02 toimub lahtine tund 5. klassis, 4. tund loodusõpetus, õpetaja Livia Roomets.

• pühapäeval, 8.02 kell 11.00 toimub 9. klassi laste ja lastevanemate koosolek, teemaks põhikooli lõpetamisega seonduv.