• Õppealajuhataja juhtis tähelepanu hindamisjuhendile, mis annab puudulike hinnete parandamiseks aega 2 nädalat. Kõikide õpetajate konsultatsiooniajad on üleval nii õpilaste stendil kui kooli kodulehel. Õpilastele pandi südamele, et nad ei laseks puudulikel hinnetel koguneda, vaid tegeleksid nende parandamisega esimesel võimalusel.

• Erandkorras toimub ajalooõpetaja Sander Jürissoni konsultatsioon sel nädalal kolmapäeval, alates 13.15.

• Emakeeleõpetaja teavitas, et  järgmisel esmaspäeval, 10. novembril, 3. tunni ajal tähistatakse koolis mardipäeva. Iga klass valmistab selle nädala jooksul mardimaskid, tehnika ja materjalide valik on vaba. Hindamisel kehtib printsiip: mida koledam, seda ilusam.

• Õpilasesindus saab kokku kolmapäeval, tavapärasel ajal.

• 5. novembril toimub lahtine tund 2. klassis (4 tund, loodusõpetus, õpetaja Aire Ansen-Kure). Lahtisi tunde on oodatud külastama nii lapsevanemad kui teised õpetajad.