Puudumisest ja vabastusest teavitamine

Puudumistest teavitamine: SMS (õpilase nimi ja klass) numbril 555 12 498

Vabastusest teavitamine: SMS (õpilase nimi ja klass) numbril 585 31 801

Ootame Teid ansambli Jäääär kontserdile, mis toimub 10. oktoobril algusega kell 16.00 Ruila mõisas.

Jäääär on tänaseks on tegutsetud pea 30 aastat. Jääääres mängivad Jaan Sööt, Tõnu Timm, Teet Velling ja Tarvo Jaaksoo.

Kontsert toimub lapsendamise nädala „Iga olukord on unikaalne ja iga laps on ainulaadne“ raames ning on pühendatud kõikidele lapsendatud ja Ruila mõisakoolis õppivatele lastele.

Kaasa teevad lapsed ja vanemad, kes on üksteist leidnud lapsendamise kaudu. Vahetekstid on pärit raamatust „Elamiseks mõeldud elu“, mille iga kontserdil osaleja saab omale kingituseks.

Kontserdil osalemiseks anda kuni 3. oktoobrini või kohtade täitumiseni teada meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.