Kirsiaia lasteaed Laitses võtab tööle lasteaiaõpetaja (täiskoormusega ja tähtajatu lepinguga).

Õpetaja on meie lasteaias nii õppe- ja kasvatustöö kui meeskonna juht, kes koordineerib oma rühmas õpetaja abide tööd.

Kandidaatidelt ootame kvalifikatsioonile vastavat haridust.

Pakume paindlikku töökorraldust, toetavat keskkonda, konkurentsivõimelist töötasu, arenguvõimalust, huvitavat tööd, mille nimel oma energiat panustada, huve rakendada ja võimalusi ideid ellu viia.

Avaldus, CV ja koopiad haridust tõendavatest dokumentidest esitada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 11. oktoobriks 2019

Info tel 5163534

Direktor Tiia Rosenberg