4. klass korraldab heategevusliku kogumisaktsiooni "MTÜ Kasside Turvakodu” heaks, nädala lõpuni kogutakse varjupaigas viibivatele kassidele toitu ja mänguasju.
9. mail, teisipäeval 6. klassi riiklik tasemetöö matemaatikas.
11. mail, neljapäeval 5. ja 6. tunni ajal kevadkontserdi proov.
12. mail, reedel, 3. ja 4. tunni ajal kevadkontserdi peaproov.
12. mail, reedel kell 19.00 kooli ja lasteaia ühine kevadkontsert.

Eelmisel nädalal:
nii 1.-2. kui 3-4. klassi tantsurühmad on läbinud eelvoorud ja pääsenud suurele peole.
Felix Tungali mälestusvõistlusel staadioniteatejooksus osales 5 kooli, võistluse võitis Ruila kool. Joosti 10 x 800m, võistkonnas olid Matilda Vitsut, Kristin Kairit Sonn, Heidi Melis, Christin Veskimäe, Karmen Langi, Kristofer Koobak, Christopher Kukk, Kevin-Andreas Engman, Robert Indrek Pangsepp ja Margus Udu. Loodame, et võistlus kujuneb pikaajaliseks traditsiooniks.
“Playbacki” parimateks esinejateks valiti Karl Robert Kiudorv, Anna Liise Viidik ja Sten Liit.