ON VASTLANÄDAL

• teisipäeval, 28. veebruaril 1. tunni ajal teeb 7. väikeklass vastlapäeva teemal slaidiesitluse. 3. klass läheb peale 2. tundi lasteaeda vastlapäeva tähistama. 4. tunni ajal toimuvad õues klassidevahelised võistlused. Igal klassil peab olema vähemalt 1 kelk, igal lapsel õues viibimiseks sobilikud riided.

• teisipäeval, 28. veebruaril 17-20 3. klassi klassiõhtu

• kolmapäeval, 1. märtsil 2. klass Linnamuuseumis

• neljapäeval, 2. märtsil 4. klass “Playbacki” võistlusel

• neljapäeval, 2. märtsil jalgpallimäng Ruila-Vasalemma koolide vahel

• reedel, 3. märtsil 7.-9. klass Haapsalu Kutsehariduskeskuses tutvumas erinevate kutseõppevõimalustega

• reedel, 3. märtsil osaleb 9. klassi õpilane Madli Aasamets etluskonkursi Harjumaa eelvoorul

• laupäeval ja pühapäeval toimub tantsulaager 1.-4 klassi õpilastele. Osalejate vanemad saavad info eraldi e-kirjaga.

VEEL:

• sel nädalal jätkuvad kehalises kasvatuses suusatunnid.

• kooli garderoobis on kastitäis talveriideid (voodriga püksid, paksud kindad, mütsid-sallid jne), mille omanikku on raske tuvastada. Õpilased võivad pöörduda koolitädi poole, samuti võib kadunud asjade osas kirjutada juhiabile.

• suured tänud kõikidele õpilastele, kes esinesid vabariigi aastapäeva pidulikul aktusel.