Sel nädalal:

• teisipäeval, 21. veebruaril 7. väikeklass Linnamuuseumis.

• neljapäeval, 23. veebruaril on lühendatud koolipäev. Toimuvad 3 esimest tundi ja seejärel pidulik aktus. Õpilased kannavad pidulikku koolivormi. Koolibussid väljuvad mõlemas suunas kell 12.20.

• neljapäeval, 23. veebruaril kell 19.00 toimub koolimajas Eesti Vabariigi 99. aastapäevale pühendatud aktus. Esinevad Ruila kooli õpilased, Kernu valla segakoor, Henn Põlluaas jne. Kõik lapsevanemad on aktusele oodatud.

Eelmisel nädalal:

• Tänati venekeelsel laulukonkursil osalenud õpilasi - Martin Üllim, Markus Anton, Triinu Talinurm, Kadri-Elizabeth Kaljus, Veronica Joller ja Kaia Einla.

• 3. klasside õpioskuste olümpiaadil saavutasid Marie Elise Kuristik, Märt Roomets ja Lennart Nurk 12. koha.

• sõudmisvõistlusel “Kurtna Kangutaja” tuli Elena Niidas 3. kohale, Susanna Avioja ja Chris-Robin Kukk jäid kumbki väga napilt 4. kohale. Üldarvestuses tuli Ruila Põhikool 4. kohale.

• Stiilsete roosade kostüümide eest väärivad esiletõstmist Karl-Rene Pärnpuu ja Tanel Vahemets. Sõbrapäeva kahooti võitis 1. klass. Maitsvaima tordi tiitlile pretendeerisid 7. väikeklass ja 4. klass, ilusaima tordi valmistas 8. klass, kõige loomingulisemalt lähenes tordi valmistamisele 9. klass, kes sai ka sööjate lemmiku tiitli.

Etteulatuvalt:

• 21. mail toimub koolis spordipäev, kus vastavalt valikule on võimalik jalgrattal läbida 2 km, 20 km või 40 km distants. Lastele antakse vabaks 13.aprill, et õpilased saaksid väikese vaheaja kevadväsimuse perioodil.