TÄHISTAME SÕBRAPÄEVA:

teisipäeval stiilipäev “Mida roosam, seda uhkem!” ja iga klass valmistab endale postkasti

kolmapäeval peale 2. tundi klassidevaheline kahoot teemal “Sõbrapäev”

neljapäevaks valmistab iga klass ühe sõbrapäevakingituse

reedeks valmistab iga klass tordi ja peale 2. tundi toimub ühine tordisöömine

Sel nädalal:

• esmaspäeval, 13.veebr. 4. klassi klassiõhtu

• teisipäeval, 14.veebr. 2. klass teatris

• teisipäeval, 14. veebr. hoolekogu koosolek

• kolmapäeval, 15. veebr. 6. klassi klassiõhtu

• neljapäeval, 16. veebr. “Nuputa” Keila koolis. Osalevad: Henrik Seervald, Stenar Niinemets, Adeele Aljaste, Elina Lang, Gerly Kõrvne, Kaia Helena Pärnpuu, Kristin Kairit Sonn

• neljapäeval, 16. veebr. 3. klasside õpioskuste ainepäev Saue Gümnaasiumis. Osalevad: Marie Elise Kuristik, Märt Roomets ja Lennart Nurk

• neljapäeval, 16. veebr. sõudeergomeetrivõistlus “Kurtna Kangutaja”. Osalevad: Chris-Robin Kukk, Marcus Merigan, Kertu Beljäev, Susanna Avioja, Ly Kulla Laur, Sten Liit, Christopher Kukk, Kaie Ahven, Elena Niidas, Robert Indrek Pangsepp, Mathias Seervald

• reedel, 17. veebr. sõbrapäeva disko 5.-9. klassile

Eelmisel nädalal:

• 2.-4 klassi poiste joonistuspäeval osalesid väga edukalt Sten Erik Soopalu ja Lennart Nurk, kes on kutsutud tänuüritusele ABC Motorsi esindusse

• kooli esindus osales edukalt venekeelsel laulukonkursil “Armastades Jaak Joalat”.

• estraaditeemaliste esitluste eest tänati Anna Liise Viidikut ja Aleks Mathias Viidikut.

• bioloogiaolümpiaadil osalenud õpilastest väärib esiletõstmist 5. klassi õpilane Stenar Niinemets, kes osales saavutas nooremate osalejate seas 3. tulemuse, lahendades  6.-7. klassidele mõeldud ülesandeid.

• Ruila Futsal Cupi võitis Ruila “Must” võistkond koosseisus Kaspar Kann, Karl Talinurm, Rain Kull, Joosep Peetermann, Sten Erik Soopalu ja Indrek Okspuu. Turniiri parimateks mängijateks valiti Chris-Robin Kukk, Kaspar Kann ja Karl Talinurm. Suurimad tänud turniiri peakorraldajale, lapsevanem Mati Pärnale!

Järgmisel nädalal:

• järgmisel esmaspäeval, 20. veebruaril toimub koolis pildistamine õppetöö autahvli ning spordi- ja huvitöö autahvli jaoks. Pildistamine toimub pidulikus koolivormis.

• 23. veebruaril on lühendatud koolipäev, toimub 3 esimest tundi ja seejärel pidulik aktus. Koolibussid väljuvad mõlemas suunas 12.20.

• 23. veebruaril kell 19.00 toimub koolimajas vabariigi aastapäeva tähistamise pidulik aktus, esinevad 1.-6. klassi tantsurühmade valikpaarid.