• Alates homsest, 7. veebruarist algab kehalise kasvatuse tundides suusatamine. Suusad saab panna hoiule  suusakuuri, kus on iga klassi jaoks eraldi sektsioon.

• kolmapäeval, 8. veebruaril kell 14.15 8. klassi loovtööde teemade kaitsmine.

• neljapäeval, 9. veebruaril laulukonkurss “Armastades Jaak Joalat” Saue Gümnaasiumis. Osalevad Kaia Einla, Veronica Joller, Triinu Talinurm, Kadri Elizabeth Kaljus, Martin Üllim, Markus Anton, saadavad Reet Ristmägi ja Tatiana Tarasova.

• neljapäeval, 9. veebruaril 14.30 bioloogia õpikoda Laagri koolis. Osalevad Kaia Helena Pärnpuu, Gregor Trummar ja Kadri Elizabeth Kaljus.

• reedel, 10. veebruaril 1. klass Nukuteatris. Väljasõit 10.00.

• reedel. 10. veebruaril kell 14 - 16 toimub disko algklassidele (1.-4. klass).

• laupäeval, 11. veebruaril, kell 11 - 15 spordihoones jalgpalliturniir “Ruila Futsal Cup” 1.-5. klassi õpilastele. Ruila kooli esindab 4 võistkonda, mängivad ka Ääsmäe ja Padise külalisvõistkonnad. Vaheajal esineb trikijalgpallur Eno Lints. Kogunemine ja soojendus 10.30. Võistluse ajakava lisatud manusena.

• tänati bioloogiaolümpiaadil osalenud õpilasi ja lapsevanem Kristina Talinurme, kes oli nõus õpilasi olümpiaadil saatma.

• jõululaada tulu eest soetati hüppenööre, sulgpallireketeid ja elektro-akustiline kitarr. Pildid nähtaval rubriigis "Täname".