Ruila Põhikool võtab Kirsiaia lasteaeda tööle kaks õpetaja abi, ühele tähtajalisele ja ühele tähtajatule kohale.

*Tööle asumise aeg õpetaja abi asenduskohale alates 12.sept 2016

*Tööle asumise aeg õpetaja abi tähtajatule kohale alates 8.aug 2016

Kvalifikatsiooninõudeks on keskhariduse omamine ja eelistame lastega töö kogemust. Pakume vastavalt vastutusele kõrgemat töötasu. Õpetaja abi tööülesandeks on lastega töö, õpetaja abistamine laste tegevuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel, ruumide korrashoid ja toidu serveerimine.

Sooviavaldus tööle asumiseks, CV ja koopiad haridust tõendavatest dokumentidest esitada 16. juuniks 2016 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 5163534 direktor Tiia Rosenberg