• direktor tänas kõiki kevadkontserdil osalejaid ja selle korraldajaid. Oli väga ilus ja nauditav kontsert.

• eilsel Ruila V Rattamaratonil osales rekordarv sõitjaid. Ruila kooli esindasid väga tublilt 23km distantsil Toomas Tomberg, Kertu Beljäev, Linda Tombak, Raigo Sipria, Kristo Neidre, Chris-Robin Kukk, Marcus Merigan ja Henri Merigan. Lisaks nooremad, kes võistlesid lastesõitudel. Suured tänud ka vabatahtlikele rajakohtunikele!

• homme, 24.05 osaleb kooli esindus TV10 võistlustel, osalevad järgmised õpilased: Kertu Beljäev, Riho Männik, Marcus Merigan, Chris-Robin Kukk, Henrik Seervald, Matilda Vitsut, Adeele Aljaste, Ly Kulla Laur, Kristin Kairit Sonn, Kaie Ahven, Christopher Kukk, Kevin-Andreas Engman, Sten Liit, Kristofer Koobak ja Karmen Langi. Õpilasi saadab õpetaja Kuldar Paju, kehalise kasvatuse tunnid asendatakse. Väljasõit on kell 8.30 kooli juurest. Tagasi jõutakse kell 15.00.

• reedel toimub õppenõukogu, selleks ajaks tuleb parandada kõik puudulikud hinded.

• etteruttavalt: järgmisel nädalal toimuvad järgmised ettevõtmised:

• teisipäeval,  31.05 toimub 9. klassi lõpukell

• kolmapäeval,  01.06 kell 9.00 toimub 9. klassi lõpueksam eesti keeles.

• kolmapäeval, 01.06 ja neljapäeval, 02.06 toimuvad matkad ja väljasõidud vastavalt koostatud plaanile, täpsem info klassijuhatajatelt.

• reedel, 03.06 on viimane koolipäev koos piduliku aktuse ja tunnistustega.