• Õpetaja Helena Pihel tänas kõiki, kes võtsid eelmisel nädalal osa suurest ühistantsimisest ja tundsid liikumisest rõõmu. Esiletõstmist väärib II klass, kes tantsis väga püüdlikult.

• Õpetaja Kuldar Paju tunnustas õpilasi, kes võtsid 23. aprillil osa Jüriöö jooksust ümber Kernu paisjärve. Osalejaid oli palju ning enamus auhinnalisi kohti tuli Ruila kooli. Kõik jooksjad on auga välja  teeninud hinde “5”. Tulemused:

I-III klass poisid ja tüdrukud: 1.Roomet Pärn 12,22 2.Kris Raiu Ole Lepik 12,50 3.Märt Roomets 12,55

IV-V klass poisid ja tüdrukud: 2.Matilda Vitsut 11,04 3.Markus Merigan 11,40

I-IX klass tüdrukud: 1.Heidi Melis 12,18 2.Kristin Kairit Sonn 13.00

VI-IX klass poisid: 2.Christopher Kukk 11,36

• Klassidevahelisel “Playbacki” võistlusel tulid oma vanuserühma võtjateks II klass, IV klass ning VII klass. VII klass saavutas ka üldvõidu. Eriauhinna pälvis Anna Liise Viidik.
  • Sel reedel peetakse 16. korda “Väleki” seiklusvõistlust. Palun kindlasti riietuda ilmale vastavalt, olemas peavad olema joped-mütsid-sallid-kindad-puhvid, sest võistlus toimub iga ilmaga. Varuriided saab jätta koolimajja, et peale matka saaks riideid vahetada. Raja pikkuseks on ligi 10 km ja läbitakse 10 kontrollpunkti. 1-3. klass ja lasteaia vanem rühm matkavad raja läbi, ülejäänud õpilased võistlevad. Kes on vabastatud, need saavad minna appi kontrollpunktidesse või matkata koos algklassidega. Koolibuss sõidab tavapärastel aegadel. Hommikusööki sel päeval ei pakuta, aga rajale võib kaasa võtta endale meelepärased võileivad ja joogi.

• NB! Koolimajast on leitud ortodontilised hambaklambrid koos pehme suulaega. Kätte saab õpetajate toast.