• Ruila kooli lapsevanemad soovivad, et õpilased kannaksid koolivormi, palume seda jälgida.

• esmaspäeval ja teisipäeval on raamatukogus 12.00 - 19.00 avatud 4 valla ühinemise rahvahääletuse küsitluspunkt, mistõttu on raamatukogu külastajatele suletud ning õpilased seal viibida ei saa. Küsitlusel saavad osaleda 16-aastased ja vanemad Kernu valla elanikud.

• õpetaja Mart Roometsa juhendamisel osales füüsikaolümpiaadi Harjumaa eelvoorul Ragnar Kase. Olümpiaadi tulemused selguvad nädala jooksul.

• II klassi õpilane Lennart Nurk osales nädalavahetusel edukalt arvutamisvõistlustel “PlussMiinusMatemaatika”.

• “Nuputa” võistlusel saavutas kooli esindus koosseisus Adeele Aljaste, Elina Lang, Kristin Kairit Sonn   ja Kaia Helena Pärnpuu 27. kooli seas 14. koha.

• “Playboxi” võistlusel meie kooli esindus koosseisus Anniki Pärna, Alexandra Aava, Iida Joala ja Berit Suni küll auhinnalistele kohtadele ei jõudnud, see-eest on nad esinemis- ja võistlemiskogemuse võrra rikkamad.

• õpetaja Kuldar Paju tõstis esile õpilasi, kes osalesid nädalavahetusel Kernu valla talimängude suusavõistlustel. Jätkuvad suusatunnid õues.

• käesolev nädal on pühendatud Paul Keresele. Neljapäeval toimub koolis malesimultaan, mille annab Kernu valla parim maletaja Toomas Õispuu. Reedel toimuvad koolisisesed malemeistrivõistlused.

• homme sõidab 4. klass ekskursioonile Lennusadamasse. Kuna paljud õpilased on haigestunud, siis on vabanenud mõned kohad. Muuseumipilet ja bussisõit maksavad kokku 7 eurot. Väljasõit kooli juurest on kell 13.15, tagasi jõutakse 17.30 paiku. Palun huvilistel endast kiiresti teatada õpetaja Karini e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.