• Õpilastele pandi südamele, et kooli läheduses olevatest veekogudest tuleb iseenda ohutuse huvides eemale hoida. Jää on nõrk, vool kiire ja tugev.

• Eelmisel nädalal toimunud vastlapäeva viktoriini lõplikku võitjat ei õnnestunudki välja selgitada, sest kõigil võistkondadel olid niivõrd head teadmised vastlakommetest. Hüppenöörivõistluses saavutasid parimad tulemused 4. klass ja 7. klass.

• õpetaja Pavel Krõlatovi juhendamisel osalesid 13.02. inglise keele olümpiaadil Robert Maltsaar ja  William Veskimäe. Tulemused selguvad nädala jooksul.

• Nädala lõpuni on pandud välja sõbrapäeva postkastid heade soovide edastamiseks

• Kolmapäeval, 17.02, peale teist tundi tutvustab õpilasomavalitsus saalis kõigile sõbrapäeva kombeid ja traditsioone.

• Kolmapäeval, 17.02 osaleb koolis esindus “Nuputa”võistlustel Kose Gümnaasiumis.

• Neljapäeval, 18.02 osaleb kooli esindus 1.-4. klassi “Playboxi” võistlustel Kose Kultuurikeskuses.

• Reedel, 19.02 on kõik oodatud kooli riietuses, mis on kaetud/kaunistatud/dekoreeritud südametega.

• Reedel, 19.02, 18.00 - 21.00 toimub koolis sõbrapäeva disko, mis on mõeldud 5.-9. klassile. Transport kooli ja tagasi tuleb endal/vanemate osalusel organiseerida.

• Laupäeval, 20.02 osaleb õpetaja Ülle Palumetsa juhendamisel kunstiolümpiaadi Harjumaa eelvoorul Kristin Kairit Sonn.