• Vene keele õpetaja Tatiana Tarasova tänas ja tunnustas lõppenud vene keele nädalast aktiivselt osa võtnud õpilasi.

• Etluskonkursi Harjumaa eelvoorul saavutas Henrik Seervald õpetaja Karin Gustassoni juhendamisel 4.-6. klasside arvestuses julguse eripreemia.

• Emakeele olümpiaadi Harjumaa eelvoorus osalesid õpetaja Rita Pööri juhendamisel Triinu Talinurm ja Hanna-Maria Taaramäe.

• “TV10” II etapil osalenud õpilased saavutasid keskmisest tublimad tulemused, aga erilist äramärkimist väärib Karmen Langi, kes tuli  tütarlaste kõrgushüppes tulemusega 1.45 esikohale.

• Teisipäeval, 2. veebruaril peale teist tundi tähistatakse Tartu rahu 96. aastapäeva õpetaja Mihkel Kanguri lavastatud temaatilise etendusega, mille kannab ette 8. klass.

• Laupäeval, 6. veebruaril osalevad õpetaja Livia Roometsa juhendamisel bioloogiaolümpiaadi  Harjumaa eelvoorul Susanna Avioja, Adeele Aljaste, Ugo Melis, Kaie Ahven, Kristin Kairit Sonn, Gerly Kõrvne, Kaia Helena Pärnpuu, Kaspar Kask, Markus Anton, Karmen Langi, Ragnar Kase, Triinu Talinurm.