• Nädalavahetusel toimunud Ruila IV Rattamaratoni 25 km etapil osalesid Aleks Mathias Viidik, Chris-Robin Kukk, Christopher Kukk, Gert Niidas. Lastesõidust võtsid osa Riho Männik, Raigo Sipria, Fred Kööp, Märt Roomets, Kustas Rau, Henrik Soopalu, Markos Naaber, Iida Joala, Matthias Riidak, Karl Talinurm ja Tanel Romulus. Direktor tänab kõiki osalejaid ja rajal abiks olnud õpilasi ning korraldustoimkonnas olnud õpetaja Railit.

• Õpetaja Kuldar Paju tänab eelmisel nädalal Harjumaa TV10 viimasel etapil osalenud õpilasi.

• Teisipäeval, 26. mail sõidavad Harjumaa põhikoolide kergejõustiku viievõistlusele järgmised õpilased: Hannela Melis, Jane Ahven, Loore-Ly Mahla, Karmen Langi, Robert-Indrek Pangsepp, Janis Raissar, Artur Anton ja Silver-Harald Ingerainen. Väljasõit toimub kooli juurest kell 9.30, õpilasi saadab õpetaja Kuldar Paju. Tagasi jõutakse kella 15 paiku. Kehalise kasvatuse tunnid asendatakse.

• Teisipäeval, 26. mail 4. ja 5. tunni ajal räägivad noored muusikud Helen Adamson ja Margus Vaher 4.-9. klassile koolikiusamisest ja annavad väikese kontserdi.

• Neljapäeval, 28. mail kell 15.00 toimub õppenõukogu.

• Neljapäeval, 28.05 on 2. klassi esindus koos klassijuhatajaga võistlusel.

• Reedel, 29.mail toimub 9.klassi lõpukell. Hommikul on tavapärased tunnid, kell 10 toimub aktus, kus antakse välja parima õpilase preemia. Pärast aktust toimub 9.klassil eesti keele konsultatsioon, teistel klassidel jätkub tavapärane koolipäev.

• Reedel, 29. mail kell 10.00 sõidab 3. klass ekskursioonile Viikingite külla. Tagasi jõutakse umbes 16.30.

• Laupäeval, 30, mail toimub 1. klassi väljasõit Laitse Rallyparki ja 2. klassi piknik koolimajas. Täpsem info klassijuhatajatelt.

• 1. juunil on  matkapäev kõigile peale 9.klassi, kellel on eesti keele lõpueksam.

• 2. juunil toimuvad väljasõidud.

• 3. juunil on hobide tutvustamine, koolilõpu aktus, tunnistuste jagamine.