• Eelmisel reedel toimunud sõbrapäevakaartide klassidevahelise võistluse võitis 3. klass.

• õppealajuhataja tuletas õpilastele meelde, et puudulike hinnete parandamiseks on piiratud aeg ning õpetajate konsultatsiooniaegadel võib õpilane julgelt minna ning saada konsultatsiooni teemadel, mis valmistavad raskusi.

• Sel nädalal toimuvad koolis järgmised üritused:

• teisipäeval, 17.02 sõidavad lapsed vastlapäeva puhul Alemale suusatama. Algklasside lapsed võivad tulla kooli spordiriietes, koolivorm ei ole nõutav. Suusatama minnakse kahes vahetuses. 1.-3. klass sõidab suusatama peale 1. tundi ja hommikusööki. Väljasõit on kell 9.15, tagasi jõutakse 11.15 paiku. Lõunasöögi sööb 1.-3. klass peale koolimajja jõudmist. 4.-9. klassi väljasõit Alemale on kell 11.30, lõunasöögi saavad nad 11.00. Tagasi jõutakse 13.30 paiku, pärast mida jätkub tavaline koolipäev. Suusad viiakse Alemale kohale haagisega, bussi neid võtta ei saa. Suuskade transpordi eest vastutavad õpetajad Toomas Kann ja Kuldar Paju. Kehalisest kasvatusest vabastatud lapsed saavad jääda koolimajja. Palun lastel riietuda ilmastikule vastavalt, kindlasti peavad olema kaasas mütsid ja kindad.

• teisipäeval, kolmanda tunni ajal peab 8. klass loengu 5. klassile, teemaks kiusamisvaba kool.

• teisipäeval, kell 11.45 sõidab 3. klass Nukuteatrisse etendusele “Canterville’i lossi vaim” ja sellele järgnevale vanalinnaekskursioonile. Tagasi jõutakse orienteeruvalt 16.00. Lapsed saavad koju 17.15 Laitse suunal väljuva koolibussiga. Kui lapsevanematel on võimalik, siis võib lastele tulla varem kooli juurde vastu.

• kolmapäeval, 18.02 toimub lahtine tund 3. klassis, 1. tund eesti keel, õpetaja Karin Gustasson.

• neljapäeval, 19.02 osalevad Saue Gümnaasiumis toimuval 3. klasside õpioskuste olümpiaadil Stenar Niinemets, Henri Karu ja Kristel Uustal. Väljasõit on kell 10.00

• neljapäeval, 19.02 toimub lahtine tund 9. klassis, 6. tund inglise keel, õpetaja Pavel Krõlatov.

• neljapäeval, 19.02 läheb 7.-9. klass vaatama etendust “Ajuloputus”. Väljasõit koolis juurest on kell 17.00, etendus algab kell 18.00, tagasi kooli juurde jõutakse orienteeruvalt 20.15. Palun vanematel selleks ajaks kooli juurde lastele vastu tulla.

• reedel, 20.02 toimub peale 4. tundi 4. klassi poisteõhtu, mille viib läbi klassijuhataja Pille Allaje.

• etteruttavalt: järgmisel esmaspäeval, 23.02 kell 10.00 toimub Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktus. Aktusel esinevad mudilaskoor ja muusikastuudio solistid, kõne peab riigikogu liige Aivar Riisalu. Õpilased on sel päeval pidulikus koolivormis (valge pluus, koolivormivest või -kampsun, koolilips). Koolipäev on lühendatud, toimub 4 esimest tundi.  Kell 12 väljuvad bussid nii Laitse kui Kabila suunal. Haiba suunal saavad lapsed koju 12.58 väljuva marsruuttaksoga. 1.-4. klass sööb lõunasöögi peale 2. tundi, 5.-9. klass sööb lõunasöögi peale 3. tundi. Sellel päeval ei pakuta lastele hommikusööki, palun vanematel sellega arvestada, hommikusöögiraha kantakse ettemaksuna üle järgmisesse veerandisse.