• Direktor Tiia Rosenberg informeeris 8. ja 9. klassi karjäärinõustamiskeskuse pakutavast võimalusest teha elektroonselt võimete testi. Testi sooritamiseks on vajalik eelnev vanemate nõusolek. 25. veebruaril tuleb kooli karjäärikeskuse meeskond ja testi sooritanud õpilased saavad vastavalt testi tulemustele individuaalset nõustamist kutsevaliku ja edasiõppimisvõimaluste asjus.

• Õppealajuhataja Livia Roomets teavitas õpilasi, et õpetajate toas ootab omanikku LG mobiiltelefon.

• Eelmisel nädalal osalesid üleriigilise emakeeleolümpiaadi Harjumaa voorul õpetaja Rita Pööri juhendamisel 7. klassi õpilane Hanna-Maria Taaramäe ning 9. klassi õpilane Mari Talinurm. Tulemused selguvad lähinädalate jooksul.

• Eelmisel nädalal osales üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkondlikul voorul õpetaja Mart Roometsa juhendamisel 7. klassi õpilane Ragnar Kase. Tulemused ei ole selgunud, aga ülesanded olid ootamatult keerukad, millega Ragnar ka suurepäraselt hakkama sai.

• Huvijuht Margit Aava teavitas, et reedel, 13. veebruaril tähistatakse koolis sõbrapäeva. Peale 2. tundi teevad 9. klassi õpilased Jane Ahven ja Hannela Melis kogu koolile ettekande sõbrapäeva ajaloost ja traditsioonidest. Kella 10-ks oodatakse igalt klassilt ühte võistlustööd - kaunilt kujundatud sõbrapäevakaarti, mida hindab žürii. Tulemused tehakse teatavaks esmaspäevasel kogunemisel. Sõbrapäeva postkast avatakse neljapäeval, kuni reede pärastlõunani saab sinna jätta oma soove ja kaarte sõpradele.

• Sel nädalal toimuvad koolis järgmised üritused:

• kolmapäeval, 11. veebruaril kell 15.00 - 17.00  toimub 2. klassi klassiõhtu.

• neljapäeval 12. veebruaril, sõidavad 5. klass ja väikeklassi õppekäigule Viimsi Rannarahva muuseumi. Väljasõit on peale 3. tundi kell 11.10 (lõuna söövad õpilased varem, koos 1. klassiga). Õpilasi saadavad õpetajad Ingrid Kitt ja Sander Jürisson. Tagasi tullakse nii, et õpilased jõuavad 15.15 väljuvale koolibussile.

• reedel, 13. veebruaril toimub lahtine tund 7. klassis, 1. tund inimeseõpetus, õpetaja Margit Aava.