$1·         Täna hommikul kontrollis politsei kooli juures koolipere helkuri kasutamise harjumusi. Kõige tublimad olid 7. ja 9. klassi õpilased, neile järgnes 5. klass. Eriti tore on, et mitmetel lastel oli lisaks tavalisele helkurile ka helkurvest. Helkuri kandmine on väga oluline, kuna see aitab autojuhil jalakäijat märgata ning muudab seega liiklemise kõigile turvalisemaks. Helkurit on soovitav kanda autotuledega samal  kõrgusel, umbes 50-80 cm maapinnast.

$1·         Õpetaja Livia tänab Kaia Helena Pärnpuud, Alex Aavat ja Heidi Melist kooli esindamise eest inglise keele päeval. Samuti suur tänu Kaia Helena isale, kes lapsed kohale viis.

$1·         Õpetaja Aire tänab möödunud nädalal Viimsis toimunud 1.-4. klassi etluskonkrusil osalenud Anniki Pärnat, Hendrik Seervalda, Adeele Aljastet ja Kaie Ahvenat tubli esinemise eest.

$1·         Järgmise nädala teisipäeval 3. detsembril toimub Tallinnas TV 10 olümpiastarti 2014. a finaalvõistluste I etapp. Ruila Põhikoolist osalevad Markus Anton, Aleks Mathias Viidik, Christopher Kukk, Karel Kadarik, Silver-Harald Ingerainen, Janis Raissar, Robert Indrek Pangsepp, Mathias Seervald, Kaidi Kriisleht, Madli Aasamets, Eliise Ahven, Karmen Langi, Kristin Kairit Sonn. Mineku üksikasjad täpsustatakse tuleva nädala alguses.

$1·         Homme 26. novembril tähistavad 6.-9. klass kodanikupäeva.

$1·         30. november on kohe käes ja seega ka tähtaeg võlgnevuste likvideerimiseks.

$1·         Reedel 29. novembril jääb ära 1.-3. klassi jalgpall.