·         Ruila kooli jõulupidu toimub neljapäeval 19. detsembril kell 19.00 ja veerandi viimasel koolipäeval reedel 20.detsembril kl 19.00 toimub Nissi kirikus Ruila õpilaste kontsert kõikidele vanematele ning teise veerandi pidulik lõpetamine

·         Õpetaja Livia tänab 6. klassi õpilasi Mathias Seervalda, Alex Aavat, Triinu Talinurme ja Ragnar Kaset tubli esinemise eest loodusainete viktoriinil.

·         Õpetaja Raili tänab 2. klassi õpilast Susanna Avioja, 3. klassi õpilast Adeele Aljastet ja 4. klassi õpilast Kaia Helena Pärnpuud tubli esinemise eest Pikavere Lasteaed-Algkoolis toimunud võistlusmängul.

·         Käesoleva nädala reedel on koolis, ajendatuna möödunud hingedeajast ja tulevast kadripäevast, stiilipäev. Märksõnad: hall ja valge.