·         Käesoleva nädala reedel kell 9.00 tuleb 1.-4. klassile külla Toomas Prantsibel, kes näitab ja tutvustab erinevaid roomajaid. Piletiraha 2 eurot palun maksta nädala jooksul klassijuhataja kätte.

·         Palume laste koolivormi riietele nimed sisse kirjutada, sageli lapsed unustavad riideid klassidesse ja mujale ning kui nimed sees, on lihtne selgeks teha kellele riided kuuluvad.

·         Kui tekib probleem võõra lapse käitumisega, ei ole korrektne, kui võõras vanem hakkab ise probleemi lahendama. Probleemi lahendamiseks palume pöörduda konkreetse lapse vanema, kooli või politsei poole, kes tekkinud olukorra lahendavad.

·         Käesoleva nädala reedel kell 19.00 toimub 4. klassi lastevanemate koosolek.