• Õppealajuhataja Livia Roomets tuletas meelde, et inglise keele I õppeveerandi õppevõlgnevuste likvideerimise tähtaeg on täna, 27.oktoobril.

• Tunniplaani on võrreldes I õppeveerandiga veelkord muudetud (lisaks reedel teatatud muutustele). Nii e-koolis kui kooli kodulehel on üleval uuendatud tunniplaan.

• 4.-6. klassi matemaatikatunnid asendatakse, sest õpetaja on haigestunud.

• Õpetaja Kuldar Paju informeeris, et II õppeveerandil toimuvad kõik kehalise kasvatuse tunnid võimlas. Kindlasti on vajalikud sisejalatsid! Võimlasse ei lubata õpilasi määrdunud jalatsitega. Kraanikausis välisjalatsite loputamine enne tundi ei ole aktsepteeritav lahendus.

• Õpetaja Toomas Kann tänas kõiki, kes andsid oma panuse  koolimaja ümbruse korrastamisse ja lehtede riisumisse.

• Huvijuht Margit Aava informeeris, et 30. oktoobril tähistatakse kooli sünnipäeva.  Seekord toimuvad kohtumised vilistlastega.

• Sel nädalal jääb ära õpilasesinduse kokkusaamine.

• Muutunud on 1.-4. klassi jalgpallitrenni ajad.  Jalgpall hakkab olema kolmapäeviti  14.00 - 14.45 ja reedeti 13.15 - 14.00. Sel kolmapäeval, 29.oktoobril jääb jalgpallitrenn ära. Reedel, 31. oktoobril saavad trennis osaleda mõlemad jalgpalligrupid.