• Direktor soovis õpilastele edu viimaseks koolinädalaks enne sügisvaheaega.

• Räägiti käitumishindest, mis peegeldab lapse reaalset käitumist. Mitterahuldava käitumishinde taga on ka vastavad ebaõpilaslikud teod. Mitterahuldava käitumishinde panek otsustatakse õppenõukogus, lapsevanemal on õigus selle arutelu juures viibida.

• Õppealajuhataja juhtis tähelepanu hindamisjuhendile, mille kohaselt parandamata mitterahuldava hinde puhul kujuneb ka veerandihinne mitterahuldavaks. Hindeid saab parandada kuni kolmapäevani.

• Nädalavahetusel toimusid Viimsis Harjumaa meistrivõistlused kiirmales, kus õpetaja Mart Roometsa juhendamisel osalesid edukalt Marcus Merigan, Chris-Robin Kukk, Adeele Aljaste (vanuserühma I koht), Ly Kulla Laur (vanuserühma III koht), Ugo Melis (vanuserühma III koht), Ragnar Kase, Gregor Trummar, Heidi Melis (vanuserühma II koht), Kristin Kairit Sonn (vanuserühma III koht) ja sel kevadel Ruila Põhikooli lõpetanud Liisi Tombak (vanuserühma I koht). Võidud ei tulnud kergelt, mis tähendab, et osalenud lapsed on pidanud hea taseme saavutamiseks kõvasti harjutama.

• 10. oktoobril toimus Jüri Gümnaasiumis Harjumaa neljandate klasside kirjandusviktoriin, kus 4. klassi õpilane Adeele Aljaste saavutas õpetaja Rita Pööri juhendamisel 2. koha. Adeele on valitud ka PÖFF-i lastežüriisse.

• Kolmapäeval, 15. oktoobril saab õpilasesindus kokku, et arutada tervisekaitsenõuete täitmist Ruila Põhikoolis, täpsemalt on kõne all kontrolltööde planeerimine.