• 12. veebruaril osalesid Heidi Melis ja Kristjan Heinat 5. klassist ning Gregor Trummar ja Ragnar Karl 6. klassist matemaatika võistlusel "NUPUTA". Individuaalselt tuli Ragnar väga tublile 6. kohale ja Heidi 10. kohale, võistkondlikult jäädi keskmiste hulka.
  • Neljapäeval 20. veebruari toimub koolis kammermuusika kontsert - Olga Voronova (viiul) ja Mati Mikalai (klaver).
  • Reedel 21. veebruaril tähistatakse koolis piduliku aktusega Eesti Vabariigi aastapäeva. Lapsed kannavad sel päeval pidulikku koolivormi (valge pluus).
  • Vekfoto veebikeskonnas on pilte võimalik tellida ka edaspidi sh varasemate aastate pilte. Avalehelt valida "fotograaf albumid", seejärel "koolid" ja siis juba kooli nime järgi.